20
1 2 3 4 
chopor-kuchinja-terorizira-bosanski-grad-brutalno-napadnale-devojka-dodeka-shetala-po-ulica

Прес 24

Чопор кучиња тероризира босански град - брутално нападнале девојка додека шетала по улица

пред еден ден - Прес 24

Кучиња скитници нападнале 28-годишна девојка во Бања Лука, која се здобила со повреди. Нападот е пријавен неколку...

uzhas-vo-prokuplje-rotvajler-ja-napadnal-sopstvenichkata

Прес 24

Ужас во Прокупље: Ротвајлер ја нападнал сопственичката

пред еден ден - Прес 24

47-годишна жена од Прокупље била нападната од ротвајлер кој бил нејзинот домашно милениче и ѝ нанел тешки телесни...

viktor-orban-muslimanite-ne-mozhat-da-bidat-integrirani

Локално

Виктор Орбан: Муслиманите не можат да бидат интегрирани

пред еден ден - Локално

Унгарскиот премиер Виктор Орбан, говорејќи во романскиот град Бајле Туснад, изјави дека “империјата на Џорџ Сорос”...

1 2 3 4