20
1 
papata-francisko-pogoden-vo-glavata-so-shapka

Репортер

Папата Франциско погоден во главата со шапка

пред еден ден - Репортер

Папата Франциско во текот на посетата на Чиле, додека ја поздравувал масата народ по улиците, бил погоден со шапка....

lugje-na-koi-ne-im-se-potrebni-onlajn-zhivotni-trikovi-bidejki-sami-gi-sozdavaat

Црно бело

Луѓе на кои не им се потребни онлајн животни трикови, бидејќи сами ги создаваат

пред еден ден - Црно бело

Интелигенција, желба и потреба за олеснување на животот или мрза – овие работи им даваат на луѓето голем мотив...

gjokovik-gi-pokazha-tancharskite-sposobnosti-vo-sala-za-vezhbanje

Репортер

Ѓоковиќ ги покажа танчарските способности во сала за вежбање

пред 2 дена - Репортер

Новак Ѓоковиќ утре стартува на Австралија опен, па српскиот тенисер со видео преку социјалните мрежи покажа дека...

go-fotografirale-sinot-na-putin-vo-avtobus

Репортер

Го фотографирале синот на Путин во автобус

пред 2 дена - Репортер

На социјалните мрежи се прошири фотографија од едно момче од градскиот превоз во Русија кое со својот изглед, неверојатн...

1