20
1 2 3 4 5 6 7 
ispoved-na-najubavata-sportistka-na-olimpiskite-igri-site-razmisluvaat-samo-na-seks

Прес 24

Исповед на најубавата спортистка: „На Олимписките игри сите размислуваат само на секс“

пред 7 часа - Прес 24

Парагвајката Лерин Франко која неколку пати била дел од Олимписките игри открива јавна тајна во врска со игрите....

liga-evropa-shlakanica-za-galatasaraj-nefchi-eliminiran-vo-luksemburg

Нова ТВ

Лига Европа: Шлаканица за Галатасарај, Нефчи елиминиран во Луксембург

пред 4 часа - Нова ТВ

Фото: uefa.com Шведски Естерсунд и Фола Еш од Луксембург ги приредија на најголемите изненадувања во второто квалификаци...

stojanovski-petti-vo-olimpiskoto-finale-na-400-m-slobodno

Екипа

Стојановски петти во олимпиското финале на 400 м.слободно

пред 10 часа - Екипа

Андреј Стојановски заврши на 5.место во денешното финале на 400 метри слободно, на првиот натпреварувачки ден на...

makedonija-startuvashe-so-pobeda-nad-portugalija-na-turnirot-vo-skopje

Спортски

Македонија стартуваше со победа над Португалија на турнирот во Скопје

пред 4 часа - Спортски

fantastichen-start-na-bardi-vo-dresot-na-levante

Спортски

Фантастичен старт на Барди во дресот на Леванте

пред 5 часа - Спортски

po-zavrshuvanjeto-na-sp-vo-london-bolt-ke-i-kazhe-zbogum-na-atletikata

ТВ Нова

По завршувањето на СП во Лондон, Болт ќе и каже збогум на атлетиката

пред 13 часа - ТВ Нова

Најбрзиот човек на сите времиња , Јусеин Болт на Светското првенство во Лондон ќе го има својот последен настап...

milan-ima-nov-strateshki-plan-da-mu-pomogne-na-kosta-do-pristignuvanjeto-vo-atletiko

Спортски

Милан има нов стратешки план, да му помогне на Коста до пристигнувањето во Атлетико?!

пред 5 часа - Спортски

makedonija-lesno-vo-vtorata-pobeda-na-sp-nad-burkina-faso

Спортски

Македонија лесно во втората победа на СП над Буркина Фасо

пред 6 часа - Спортски

uefa-povtorno-udri-po-seltik

Спортски

УЕФА повторно удри по Селтик

пред 6 часа - Спортски

nant-go-pretstavi-lazarov-veruvam-vo-moite-soigrachi-i-odvaj-chekam-da-zaigram-za-ovoj-klub

Спортски

Нант го претстави Лазаров: Верувам во моите соиграчи и одвај чекам да заиграм за овој клуб

пред 6 часа - Спортски

ejupi-go-nosi-osijek-vo-tretoto-kolo-od-kvalifikaciite-od-le

Спортски

Ејупи го носи Осијек во третото коло од квалификациите од ЛЕ

пред 7 часа - Спортски

frum-go-izdrzha-napadot-i-ja-zadrzha-prednosta-na-tur-de-frans

Дерби

Фрум го издржа нападот и ја задржа предноста на Тур де Франс

пред 9 часа - Дерби

Крис Фрум е најголем добитник на денешната етапа на Тур де Франс откако неговите ривали за првото место не успеаја...

keita-najblisku-do-meaca

Start.mk

Кеита најблиску до “Меаца”

пред 11 часа - Start.mk

Двата клуба се седнати на преговарачката маса, а од продажбата на крилниот напаѓач, претседателот на Лацио, Клаудио...

kurtoa-ja-pomina-i-britni

Start.mk

Куртоа ја помина и Бритни

пред 11 часа - Start.mk

Откако минатата година ја напушти својата долгогодишна девојка и мајка на негвото дете, Шпанката Марта Домингез,...

rajn-nekar-se-zasiluva-so-ushte-lev-bek

Спортски

Рајн Некар се засилува со уште лев бек

пред 7 часа - Спортски

1 2 3 4 5 6 7