20
1 2 3 4 5 6 7 
kade-sakate-da-sedime-vnatre-ili-nadvor-vo-dnevna

Мотика

„Каде сакате да седиме, внатре или надвор во дневна?“

пред 11 часа - Мотика

BMW со два коња Автор: Александар

kamerata-ja-fati-kako-spie-na-rabota-moment-potoa-go-nasmea-cel-svet

Сител

Камерата ја фати како спие на работа - момент потоа го насмеа цел свет

пред 11 часа - Сител

Откако една жена е фатена како спие на работа го насмеа светот бидејќи на неа и се случи несекојдневна ситуација....

dali-znaete-zoshto-krvta-sekogash-se-vadi-od-chetvrtiot-prst

Пулс 24

Дали знаете зошто крвта секогаш се вади од четвртиот прст?

пред 8 часа - Пулс 24

Дали некогаш сте се запрашале зошто секогаш кога докторите вадат крв од четвртиот прст? Кога ни вадат крв од прст...

na-dobra-senka-odi-i-dobro-luftiranje

Мотика

На добра сенка, оди и добро луфтирање

пред 11 часа - Мотика

Која опција да ја одбере Дракула? Автор: Викторија Миланчевска

ovoj-nastap-na-tlzp-za-eden-den-dostgna-poveke-od-250-iljadi-pregledi-eve-zoshto

Прес 24

Овој настап на ТЛЗП за еден ден достгна повеќе од 250 илјади прегледи- еве зошто

пред 12 часа - Прес 24

Во вчерашното издание на емисијата „Твое лице звучи познато“ имаше интересен настап кој го насме целиот регон....

prvoto-neshto-shto-ke-go-vidite-na-slikata-otkriva-mnogu-za-vashiot-karakter

Курир

Првото нешто што ќе го видите на сликата открива многу за вашиот карактер

пред 15 часа - Курир

Крокодил Ако прво го гледате крокодилот, вие веројатно сте многу практична личност која не сака да презема ризици...

anastasija-se-pojavi-so-nova-frizura-i-gi-iznenadi-fanovite

Прес 24

Анастасија се појави со нова фризура и ги изненади фановите

пред 10 часа - Прес 24

Ќерката на популарната пејачка Цеца, Анасасија Ражнатовиќ, привлекува внимание каде и да се појави, а сега направи...

so-ovaa-fotografija-ana-ivanovik-sobra-nad-50-000-lajkovi

Пулс 24

Со ОВАА фотографија Ана Ивановиќ собра над 50.000 лајкови!

пред 13 часа - Пулс 24

Поранешната тенисерка објави фотографија од Чикаго, каде што некое време веќе живее, а сликата што ја објави на...

predizvik-site-odgovaraat-razlichno-kolku-lubenici-gledate-vie-i-kakov-chovek-ste

Курир

ПРЕДИЗВИК: Сите одговараат различно, колку лубеници гледате вие и каков човек сте?

пред 7 часа - Курир

Загатките што често ги наоѓате на интернет ја имаат истата улога, тие го активираат вашиот мозок предизвикувајќи...

fudbaler-so-neverojatna-brzina-vo-nozete

Мотика

Фудбалер со неверојатна брзина во нозете

пред 10 часа - Мотика

И јас можам вака, само побавно :). Skip Ad >

videointervju-helena-roza-za-da-zarabotam-go-chistev-salonot-na-audi

Репортер

(ВИДЕОИНТЕРВЈУ) Хелена Роза: За да заработам, го чистев салонот на „Ауди“

пред 12 часа - Репортер

Познатата водителка Хелена Роза пред две и пол години се пресели на Нов Зеланд. Со сопругот Игор и ќерката Кјара...

zoshto-nikogash-nema-da-se-snima-seksot-i-gradot

Fashionel

Зошто никогаш нема да се снима Сексот и градот?

пред 13 часа - Fashionel

За „Сексот и градот“ се раскажани многу приказни. Сценаријата секако дека не беа околу мајчинството ниту пак рецепти...

10-shokantni-terapii-za-lekuvanje-koi-bile-koristeni-na-lgbt-zaednicata

Кафе пауза

10 шокантни терапии за лекување кои биле користени на ЛГБТ заедницата

пред 14 часа - Кафе пауза

Не е одамна периодот кога се сметало за абнормално да бидете хомосексуалци, бисексуалци или трансџендер. Оние кои...

goca-trzhan-izbra-neobichni-iminja-za-deteto-od-rasha

Убавина и здравје

Гоца Тржан избра необични имиња за детето од Раша

пред 11 часа - Убавина и здравје

Поп-пејачката Гоца Тржан и нејзиниот втор сопруг Раша Новаковиќ веќе шест години се обидуваат да добијат дете,...

makata-go-nauchila-ova-tele-vo-indija-da-odi-na-dve-noze

Мотика

Маката го научила ова теле во Индија да оди на две нозе

пред 12 часа - Мотика

Бидејќи кравата е свето животно во Индија, ова теле обичните луѓе од руралните области го гледаат како вистински...

1 2 3 4 5 6 7