20
Телевизори убави како уметнички слики

Телевизори убави како уметнички слики

пред 6 дена - Порта3 - Живот

Компанијата Samsung ги претстави телевизорите The Frame, коишто совршено ќе се вклопат во секој ентериер. Секое дизајнер...

 Самсунг  би можел годинава да промовира паметен телефон на преклопување

„Самсунг“ би можел годинава да промовира паметен телефон на преклопување

пред 6 дена - Денешен - Забава

„Самсунг“ во текот на оваа година би можел да го промовира долгоочекуваниот преклопен паметен телефон со свитлив екран, објави јужнокорејскиот инфо портал „И-Ти Њуз“.

 Самсунг  би можел годинава да промовира паметен телефон на преклопување

„Самсунг“ би можел годинава да промовира паметен телефон на преклопување

пред 6 дена - A1on - Техно

„Самсунг“ во текот на оваа година би можел да го промовира долгоочекуваниот преклопен паметен телефон со свитлив екран, објави јужнокорејскиот инфо портал „И-Ти Њуз“.

Новите Samsung телевизори претставени во парискиот Лувр

Новите Samsung телевизори претставени во парискиот Лувр

пред една недела - GSM - Техно

Samsung ги претстави новите детали во врска со својата палета премиум QLED и "The Frame" телевизори на настанот организиран по повод премиерата на овие уреди во Париз!.

Времеплов
x