20
Хуманитарен работник ја обвини Џоли за лажирање документи

Хуманитарен работник ја обвини Џоли за лажирање документи

пред еден месец - +Инфо - Сцена

Моун Сарат, хуманитарен работник од Камбоџа, тврди дека холивудската актерка и режисерка Анџелина Џоли во документите за посвојување на нејзиниот син Мадокс користела невистинити информации.

Анџелина Џоли се најде во центарот на нов скандал

Анџелина Џоли се најде во центарот на нов скандал

пред еден месец - Точка - Сцена

Еден хуманитарен работник признал дека ги лажирал документите за посвојувањето на Медокс, синот на Анџелина Џоли од Камбоџа.

Хуманитарен работник ја издаде Анџелина Џоли  Реков дека Медокс е мој син

Хуманитарен работник ја издаде Анџелина Џоли: Реков дека Медокс е мој син

пред еден месец - Канал 5 - Сцена

Тој додаде дека на документите е наведено дека тој е татко на Медокс, само за да се забрза процесот за посвојување. Медкос е член на семејството Пит-Џоли од 2003 година.

Анџелина Џоли во голем скандал  Актерката ги лажирала документите за посвојувањето на најстариот син

Анџелина Џоли во голем скандал: Актерката ги лажирала документите за посвојувањето на најстариот син?

пред еден месец - Бркај работа - Сцена

Хуманитарниот работник Моунх Саратх (51) тврди дека славната холивудска актерка Анџелина Џоли во документите за посвојување на Медокс (15) од Камбоџа користела невистинити податоци.

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СРЕДЕ СКАНДАЛ  Актерката ги лажирала документите за посвојувањето на најстариот син

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СРЕДЕ СКАНДАЛ: Актерката ги лажирала документите за посвојувањето на најстариот син?

пред еден месец - Телеграф - Сцена

Хуманитарен работник призна дека ги лажирал податоците за посвојувањето на Медокс (15) од Камбоџа, најстариот син на Анџелина Џоли.

Ќе одговара пред законот  Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца со фалсификувани документи

Ќе одговара пред законот: Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца со фалсификувани документи

пред еден месец - Република - Сцена

Американската актерка Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца – Мадокс од Камбоџа со фалсификувани документи. Таа го презеде...

Анџелина Џоли го посвоила првиот син со лажни документи

Анџелина Џоли го посвоила првиот син со лажни документи

пред еден месец - Локално - Сцена

Американската актерка Анџелина Џоли посвоила едно од своите деца – Мадокс од Камбоџа со фалсификувани документи. Таа го презеде...

Времеплов
x