20
Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

пред еден месец - Утрински - Хроника

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце.

Загина тракторист во Kумановско

Загина тракторист во Kумановско

пред еден месец - Дневник - Хроника

Жител од кумановското село Оризари загина кога се превртел со тракторот што го управувал, завчера во близина на кумановското село Алашевце.

Тракторист загина во сообраќајка во кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во кумановско

пред еден месец - Економски - Економија

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце.

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

пред еден месец - Утрински - Без катеторија

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце.

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

пред еден месец - Канал 5 - Македонија

Како што информира денеска Министерството за внатрешни работи, трактористот А.Д. (45) од здобиените повреди починал на местото на несреќата.

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

пред еден месец - A1on - Македонија

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце.

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

пред еден месец - Денешен - Македонија

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот  на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце.

Загина тракторист во кумановско

Загина тракторист во кумановско

пред еден месец - Сител - Македонија

Вчера околу 10.40 часот на шумскиот пат на околу 2 км на влез во с.Алашевце, кумановско, А.Д. (45) од с.Оризари, кумановско, управувајќи трактор се превртел при што од здобиените пореди починал на местото на настанот.

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

пред еден месец - Макфакс - Без катеторија

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

пред еден месец - Точка - Македонија

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреде, починал, соопшти полицијата. Имено, во неделата околу 10.

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

пред еден месец - Либертас - Македонија

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот  на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце.

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

пред еден месец - Локално - Македонија

Тракторист од кумановското село Оризари починал откако вчера изутрина во 10:40 часот се превртел со тракторот на шумскиот пат на околу два километра на влезот во село Алашевце.

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

пред еден месец - Нетпрес - Без катеторија

Како што информира денеска Министерството за внатрешни работи, трактористот А.Д. (45) од здобиените повреди починал на местото на несреќата.

Маж починал откако се превртел со трактор

Маж починал откако се превртел со трактор

пред еден месец - Кајгана - Хроника

Маж на возраст од 45 години се превртел со тракторот што го возел, а од здобиените повреди починал, соопшти полицијата. Вчера околу 10.

Трагедија во Македонија  Се превртел со трактор и починал на лице место

Трагедија во Македонија: Се превртел со трактор и починал на лице место

пред еден месец - Start.mk - Живот

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце.

Трагедија во Македонија  Се превртел со трактор и починал на лице место

Трагедија во Македонија: Се превртел со трактор и починал на лице место

пред еден месец - Република - Живот

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце.

Кумановец се превртел со трактор и починал

Кумановец се превртел со трактор и починал

пред еден месец - +Инфо - Македонија

А.Д. од кумановско Оризари управувајќи трактор, се превртел со него и од здобиените повреди, починал на лице место. Полициски...

Кумановец се превртел со трактор  починал на лице место

Кумановец се превртел со трактор, починал на лице место

пред еден месец - Република - Живот

Четириесет и пет годишниот А.Д. го загуби животот вчера во несреќен случај на влезот од кумановското село Алашевце. Од полицијата денес информираат дека А.

Трагедија во Македонија  Се превртел со трактор и починал на лице место

Трагедија во Македонија: Се превртел со трактор и починал на лице место

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

Страшна сообраќајна несреќа се случи викендов во Македонија. 45-годишниот А.Д. го загубил животот откако се превртел од трактор, во кумановското село Алашевце.

Кумановец се превртел со трактор  починал на лице место

Кумановец се превртел со трактор, починал на лице место

пред еден месец - Курир - Хроника

Од полицијата денес информираат дека А.Д. од кумановско Оризари управувајќи трактор се превртел со истиот. Од здобиените повреди, кумановецот починал на лице место, а смртта била констатирана од лекар.

Времеплов
x