20
 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

пред 5 дена - Лидер - Живот

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот живот се пред неа“.

Џулија Робертс  Најубава жена на светот по петти пат

Џулија Робертс - Најубава жена на светот по петти пат

пред 5 дена - Утрински - Забава

Магазинот „Пипл“ и ја доделил титулата „најубава жена на светот“ на актерката Џулија Робертс, која веќе по петти пат ја добива оваа ласкава титула.

Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

пред 6 дена - Економски - Забава

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот живот се пред неа“.

Актерката по петти пат прогласена за најубава жена на светот

Актерката по петти пат прогласена за најубава жена на светот

пред 6 дена - Сител - Сцена

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот живот се пред неа“.

 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

пред 6 дена - еМАГАЗИН - Забава

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот живот се пред неа“.

 Пипл по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

пред 6 дена - Популарно - Сцена

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот живот се пред неа“.

 Пипл по 5 пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

„Пипл“ по 5. пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот

пред 6 дена - A1on - Сцена

Списанието „Пипл“ по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена во светот. Задовлна од ова признание актерката рече дека и годи титулата, но додаде оти верува дека „најубвите години во нејзиниот живот се пред неа“.

Џулија Робертс е вистински пример за убавина според People

Џулија Робертс е вистински пример за убавина според People

пред 6 дена - За забава - Сцена

Џулија Робертс е вистински пример за убавина. Глумицата која во октомври ќе наполни 50години прогласена е за најубава жена во светот по изборот на списанието People.

Видео Видео Џулија Робертс е најубава жена на светот според Пипл

Видео+ Видео: Џулија Робертс е најубава жена на светот според „Пипл“

пред 6 дена - Денешен - Забава

Американскиот магазин „Пипл“ го објави својот избор за најубава жена за оваа година, а тоа е актерката Џулија Робертс. Четириесет и деветгодишната актерка претходно ја имаше таа титула во 2010, 2005, 2000 и 1991 година.

Џулија Робертс е прогласена за најубава жена на светот

Џулија Робертс е прогласена за најубава жена на светот

пред 6 дена - +Инфо - Сцена

Американскиот магазин „Пипл“ го објави својот избор за најубава жена за оваа година, а тоа е актерката Џулија Робертс. Четириесет и деветгодишната актерка претходно ја имаше таа титула во 2010, 2005, 2000 и 1991 година.

Навистина ли е толку убава Џулија Робертс

Навистина ли е толку убава Џулија Робертс?

пред 6 дена - Fashionel - Мода

Магазинот „Пипл“ вчера по петти пат ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот, со што таа влезе во историјата на престижното списание.

ТАА Е НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА ПЛАНЕТАТА Џулија Робертс по петти пат со ваква титула

ТАА Е НАЈУБАВАТА ЖЕНА НА ПЛАНЕТАТА: Џулија Робертс по петти пат со ваква титула

пред 6 дена - Телеграф - Сцена

Актерката Џулија Робертс (49) е избрана за најубава жена на планетата за оваа година. Признанието на холивудската ѕвезда и го додели магазинот „Пипл“, и тоа по петти пат.

Има 49 години и деца а прогласена е за најубава жена во светот Се согласувате ли со изборот

Има 49 години и деца, а прогласена е за најубава жена во светот- Се согласувате ли со изборот

пред 6 дена - Прес 24 - Забава

Магазинот Пипл титулата за најубава жена во светот ја додели на актерката Џулија Робертс, која таа титула ја добива веќе петти пат.

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

пред 7 дена - Макфакс - Без катеторија

Занимливост Лос Анџелес, 19.04.2017 (Макфакс) – Американскиот магазин „Пипл“ ја прогласи глумицата Џулија Робертс за најубава жена на светот за оваа година, што е рекорден петти пат за неа да ја добие оваа титула.

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

Џулија Робертс по петти пат избрана за најубава жена на светот

пред 6 дена - Актуелно24 - Забава

Американскиот магазин „Пипл“ ја прогласи глумицата Џулија Робертс за најубава жена на светот за оваа година, што е рекорден петти пат за неа да ја добие оваа титула.

 People ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот  по петти пат

„People“ја прогласи Џулија Робертс за најубава жена на светот - по петти пат!

пред 7 дена - Канал 5 - Сцена

Џулија Робертс беше за прв пат прогласена за најубава жена од „People“ магазинот, само една година по снимањето на „Pretty Woman“, во 1991 година.

Списание ја круниса Џулија Робертс за најубава жена на планетата

Списание ја круниса Џулија Робертс за најубава жена на планетата

пред 7 дена - Локално - Сцена

Американската актерка Џулија Робертс беше призната за најубавата жена на планетата според верзијата на списанието “Пипл”.

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

Славната актерка прогласена за најубава жена во светот

пред 7 дена - Кајгана - Мода

Магазинот People по петти пат ја прогласи актерката Џулија Робертс за најубава жена во светот. 49-годишната актерка претходно ја имаше титулата во 1991, 2000, 2005 и 2010 година.

Времеплов
x