20
Дали го препознавате  Жељко Јоксимовиќ на првата венчавка изгледал вака

Дали го препознавате: Жељко Јоксимовиќ на првата венчавка изгледал вака

пред 6 дена - Убавина и здравје - Живот

Денес е еден од најдобро облечените мажи на јавната сцена, но пред 20-тина години бил вистински младоженец во син кадифен костум.

ЕМОТИВНО  Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ

ЕМОТИВНО: Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ!

пред 7 дена - Курир - Сцена

На пејачот од срце му честиташе ќерката Мина, која ја доби од првиот брак со сопругата Весна, со фотографија постара од две децении.

Ќерката на Јоксимовиќ му честиташе роденден со емотивна порака

Ќерката на Јоксимовиќ му честиташе роденден со емотивна порака

пред 7 дена - Прес 24 - Живот

Жељко Јоксимовиќ деновиве прослави роденден, а неговата ќерка Мина му го честиташе со емотивна порака.

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ му го честита роденденот со оваа фотографија

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ му го честита роденденот со оваа фотографија

пред 7 дена - Убавина и здравје - Живот

Жељко Јоксимовиќ , кој наскоро со сопругата Јована Јоксимовиќ ќе добие близнаци, вчера наполни 45 години. На неговиот профил...

ЕМОТИВНО  Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ

ЕМОТИВНО: Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ!

пред 7 дена - Вистина - Сцена

Жељко Јоксимовиќ деновиве го прослави својот роденден, а по честитката од Северина доби уште една која го привлече вниманието на јавноста.

Жељко Јоксимовиќ денеска полни 45 години  оваа колешка јавно му честиташе и ги изненади сите

Жељко Јоксимовиќ денеска полни 45 години- оваа колешка јавно му честиташе и ги изненади сите!

пред една недела - Start.mk - Забава

Жељко Јоксимовиќ денеска го слави својот 45 роденден, а неговата  колешка Северина му упати јавна честитка. Имено, таа на Инстаграм објави нивна заедничка фотографија  со кратка порака.

Жељко Јоксимовиќ денеска полни 45 години  оваа колешка јавно му честиташе и ги изненади сите

Жељко Јоксимовиќ денеска полни 45 години- оваа колешка јавно му честиташе и ги изненади сите!

пред една недела - Република - Сцена

Жељко Јоксимовиќ денеска го слави својот 45 роденден, а неговата  колешка Северина му упати јавна честитка. Имено, таа на Инстаграм објави нивна заедничка фотографија  со кратка порака.

Жељко Јоксимовиќ денес слави роденден  еве колку години полни и кој сè му честиташе

Жељко Јоксимовиќ денес слави роденден- еве колку години полни и кој сè му честиташе

пред една недела - Прес 24 - Забава

Кантавторот Жељко Јоксимовиќ денес полни 45 години, а неговата колешка Северина му упатила јавна честитка. Имено пејачката на друштвената мрежа Инстаграм објавила нивна заедничка фотографија, пропратена со кратка порака.

За татковците кои имаат ќерки

За татковците кои имаат ќерки

пред една недела - Lady - Живот

За татковците ќерките претставуваат нешто посебно. Секој татко сака да биде херој во очите на неговата ќерка и еве неколку совети кои ќе помогнат да имаат поцврста и подобра врска со своите принцези.

Времеплов
x