20
ГИ ФАТИЛ НА ДЕЛО  Татко и син краделе акумулатори  па нападнале полицаец кој ги начекал

ГИ ФАТИЛ НА ДЕЛО: Татко и син краделе акумулатори, па нападнале полицаец кој ги начекал

пред една недела - Телеграф - Хроника

Еден полицаец од Прилеп, кој бил на должност, синоќа бил повреден со нож од страна на крадци на акумулатори. Како што соопшти...

Крадци на акумулатори нападнале полицаец во Прилеп

Крадци на акумулатори нападнале полицаец во Прилеп

пред една недела - Утрински - Без катеторија

Еден полицаец од Прилеп, кој бил на должност, синоќа бил повреден со нож од страна на крадци на акумулатори. Како што соопшти денеска МВР, полицаецот синоќа во 20.

Крадци на акумулатори повредиле полицаец во Прилеп

Крадци на акумулатори повредиле полицаец во Прилеп

пред една недела - Канал 5 - Македонија

Како што соопшти денеска МВР, полицаецот синоќа во 20.50 часот на улицата „Марксова“ во Прилеп забележал две лица како вршат кражба на алумулатор, по што тргнал кон нив.

Крадци на акумулатори повредиле полицаец во Прилеп

Крадци на акумулатори повредиле полицаец во Прилеп

пред една недела - +Инфо - Македонија

Еден полицаец од Прилеп, кој бил на должност, синоќа бил повреден со нож од страна на крадци на акумулатори. Како што соопшти денеска МВР, полицаецот синоќа во 20.

Татко и син краделе акумулатор  кога ги фатил полицаец го расекле

Татко и син краделе акумулатор, кога ги фатил полицаец го расекле

пред една недела - Курир - Хроника

Еден од сторителите, Р.Р. (42) од Прилеп, забележал дека им се приближил полицискиот службеник и со нож замавнал кон него, нанесувајќи му расекотина во пределот на десната дланка, по што побегнал.

Полицаец фатил крадец на акумулатор

Полицаец фатил крадец на акумулатор

пред една недела - Макфакс - Без катеторија

Полициски службеник, вчера околу 20.50 часот на ул. „Марксова“, во Прилеп забележал две лица како вршат кражба на акумулатор, по што тргнал кон нив.

Крадци на акумулатори повредиле полицаец во Прилеп

Крадци на акумулатори повредиле полицаец во Прилеп

пред една недела - A1on - Македонија

Еден полицаец од Прилеп, кој бил на должност, синоќа бил повреден со нож од страна на крадци на акумулатори. Како што соопшти денеска МВР, полицаецот синоќа во 20.

Прилeпчанец со нож нападнал полицаец

Прилeпчанец со нож нападнал полицаец

пред една недела - +Инфо - Македонија

Прилепски полицаец синоќа на улицата Марксова, кој бил на должност, забележал двајца како крадат алумулатор, по што тргнал кон нив.

Полицаец расечен кога ги фатил таткото и малолетниот син како крадат акумулатор во Прилеп

Полицаец расечен кога ги фатил таткото и малолетниот син како крадат акумулатор во Прилеп

пред една недела - Сител - Македонија

Вчера во 20.50 часот во Прилеп, на ул. „Марксова“, полициски службеник од полициската станица Прилеп, кој бил на должност, забележал две лица како вршат кражба на алумулатор, по што тргнал кон нив.

Прилапчанец со нож нападнал полицаец

Прилапчанец со нож нападнал полицаец

пред една недела - +Инфо - Македонија

Прилепски полицаец синоќа на улицата Марксова, кој бил на должност, забележал двајца како крадат алумулатор, по што тргнал кон нив.

Драма синоќа во Прилеп  Полицаец ранет со нож

Драма синоќа во Прилеп: Полицаец ранет со нож

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Во 20 часот и 50 минути во Прилеп, на улицата „Марксова“, полициски службеник од Полицијата во Прилеп, кој бил на должност, забележал две лица како вршат кражба на алумулатор, по што тргнал кон нив.

Времеплов
x