20
Жизел му наби рогови на Том Брејди

Жизел му наби рогови на Том Брејди!

пред една недела - Start.mk - Спорт

Светски познатиот супермодел, Жизел Бундшен, сопруга на квотербекот на Њу Орлеанс Том Брејди, изјави дека нејзиниот сопруг во текот на минатата сезона имал потрес на мозокот.

Жизел му наби рогови на Том Брејди

Жизел му наби рогови на Том Брејди!

пред една недела - Вечер - Спорт

Светски познатиот супермодел, Жизел Бундшен, сопруга на квотербекот на Њу Орлеанс Том Брејди, изјави дека нејзиниот сопруг во текот на минатата сезона имал потрес на мозокот.

Времеплов
x