20
Манасков беспрекорен во Веспрем  Први минути и први голови

Манасков беспрекорен во Веспрем: Први минути и први голови

пред 4 дена - Start.mk - Спорт

По авантурата во Рајн Некар, македонскиот репрезентативец Дејан Манасков ова лето потпиша за унгарскиот првак Веспрем. Искусното...

Манасков беспрекорен во Веспрем  Први минути и први голови

Манасков беспрекорен во Веспрем: Први минути и први голови

пред 4 дена - Република - Ракомет

По авантурата во Рајн Некар, македонскиот репрезентативец Дејан Манасков ова лето потпиша за унгарскиот првак Веспрем. Искусното...

Први минути и први голови за Манасков во Веспрем

Први минути и први голови за Манасков во Веспрем

пред 4 дена - Sportmedia - Ракомет

Манасков со деби за Веспрем, ќе се бори за титула на „Шпаркасе Куп" По авантурата во Рајн Некар, македонскиот репрезентативец Дејан Манасков ова лето потпиша за унгарскиот првак Веспрем.

Времеплов
x