20
Три пожари за 10 часа во Крива Паланка

Три пожари за 10 часа во Крива Паланка

пред 6 дена - Вистина - Без катеторија

Три пожари за само десетина часа се случиле на подрачјето на Крива Паланка вчера, информираат до Територијалната противпожарна единица, Крива Паланка.

Дождот го прекина фијаското на Владата штетата е огромна Заев загубен Николовски на плажа Аднан Џаферовски неспособен од првиот ден

Дождот го прекина фијаското на Владата, штетата е огромна: Заев загубен, Николовски на плажа, Аднан Џаферовски неспособен од првиот ден

пред 6 дена - Вистина - Без катеторија

Најголем дел од пожарите кои беснееја во Македонија се изгаснати благодарение на дождот кој врнеше во текот на ноќта и утринава,...

Три пожари за 10 часа во Крива Паланка

Три пожари за 10 часа во Крива Паланка

пред 6 дена - Курир - Македонија

-Околу 11 часот е примена првата дојава, за пожар во местото викано Ораовица, во село Градец, каде се изгорени околу седум хектари, ниско-деградирана шума, листопадна и иглолисна.

Три пожари вчера во Крива Паланка

Три пожари вчера во Крива Паланка

пред 6 дена - A1on - Македонија

Три пожари за само десетина часа се случиле на подрачјето на Крива Паланка вчера, информираат до Територијалната противпожарна единица, Крива Паланка.

Три пожари вчера во Крива Паланка

Три пожари вчера во Крива Паланка

пред 6 дена - Прес 24 - Хроника

Три пожари за само десетина часа се случиле на подрачјето на Крива Паланка вчера, информираат до Територијалната противпожарна единица, Крива Паланка.

Дождот го прекина фијаското на Владата штетата е огромна Заев загубен Николовски на плажа Аднан Џаферовски неспособен од првиот ден

Дождот го прекина фијаското на Владата, штетата е огромна: Заев загубен, Николовски на плажа, Аднан Џаферовски неспособен од првиот ден

пред 6 дена - Курир - Македонија

Додека владините министри и директори, на чело со надлежниот министер за земјоделство, шумарство и водостопанство Љупчо Николовски се сончаат на песочните плажи, граѓаните апелираа и бараа помош со цел спас на шумите и нивните куќи.

Дождот го прекина фијаското на Владата штетата е огромна Заев загубен Николовски на плажа

Дождот го прекина фијаското на Владата, штетата е огромна: Заев загубен, Николовски на плажа

пред 6 дена - Пулс 24 - Македонија

Најголем дел од пожарите кои беснееја во Македонија се изгаснати благодарение на дождот кој врнеше во текот на ноќта и утринава,...

Пожари во Крива Паланка  опожарена куќа плевни и бандери

Пожари во Крива Паланка – опожарена куќа, плевни и бандери

пред една недела - Актуелно24 - Хроника

Во Крива Паланка избувнале два пожари во изминатите 24 часа, од кои едниот се уште не е локализиран, соопштија од противпожарната единица Крива Паланка.

ИБИЦА И ПАЛМА ДЕ МАЈОРКА ДОДЕКА КРИВА ПАЛАНКА ГОРИ Додека Љупче се шлапка во скапи и монденски летувалишта горат куќи плевни и шума

ИБИЦА И ПАЛМА ДЕ МАЈОРКА, ДОДЕКА КРИВА ПАЛАНКА ГОРИ: Додека Љупче се шлапка во скапи и монденски летувалишта, горат куќи, плевни и шума!

пред една недела - Infomax - Македонија

Граѓаните на Крива Паланка се гневни од однесувањето и негрижата која новата Влада на Зоран Заев го покажува кон нив, но и кон граѓaните од целата држава.

Револт кон Владата на Заев во Крива Паланка Горат куќи плевни и шума а министерот за шумарство Љупчо Николовски си отишол на одмор во Шпанија

Револт кон Владата на Заев во Крива Паланка: Горат куќи плевни и шума, а министерот за шумарство Љупчо Николовски си отишол на одмор во Шпанија

пред една недела - Вистина - Без катеторија

Граѓаните на Крива Паланка се гневни од однесувањето и негрижата која новата Влада на Зоран Заев го покажува кон нив, но и кон граѓaните од целата држава.

ГНЕВ РЕВОЛТ И РАЗОЧАРАНОСТ Горат куќи плевни и шума а министерот за шумарство Љупчо Николовски си отишол на одмор во Шпанија

ГНЕВ, РЕВОЛТ И РАЗОЧАРАНОСТ: Горат куќи плевни и шума, а министерот за шумарство Љупчо Николовски си отишол на одмор во Шпанија

пред една недела - Infomax - Македонија

Граѓаните на Крива Паланка се гневни од однесувањето и негрижата која новата Влада на Зоран Заев го покажува кон нив, но и кон граѓaните од целата држава.

Револт кон Владата на Заев во Крива Паланка Горат куќи плевни и шума а министерот за шумарство Љупчо Николовски си отишол на одмор во Шпанија

Револт кон Владата на Заев во Крива Паланка: Горат куќи плевни и шума, а министерот за шумарство Љупчо Николовски си отишол на одмор во Шпанија

пред една недела - Курир - Македонија

Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот сè уште не е ликвидиран. Од Територијалната...

Изгорена куќа две плевни и шума во Крива Паланка

Изгорена куќа, две плевни и шума во Крива Паланка

пред една недела - Сител - Македонија

Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот се уште не е ликвидиран. Од Територијалната...

Изгореа куќа две плевни и шума во Крива Паланка

Изгореа куќа, две плевни и шума во Крива Паланка

пред една недела - ТВ Нова - Македонија

Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот сè уште не е ликвидиран. Од Територијалната...

Изгореа куќа две плевни и шума во Крива Паланка

Изгореа куќа, две плевни и шума во Крива Паланка

пред една недела - +Инфо - Македонија

Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот сè уште не е ликвидиран. Од Територијалната...

Два пожари во Крива Паланка Изгоре куќа две плевни гори шума

Два пожари во Крива Паланка: Изгоре куќа, две плевни, гори шума

пред една недела - Курир - Македонија

Од Територијалната противпожарна единица Крива Паланка информираат дека во едниот пожар, кој избувнал вчера околу 17 часот,...

Изгореа куќа две плевни и шума во Крива Паланка

Изгореа куќа, две плевни и шума во Крива Паланка

пред една недела - A1on - Македонија

Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот се уште не е ликвидиран. Од Територијалната...

Изгоре куќа две плевни и шума во Крива Паланка

Изгоре куќа, две плевни и шума во Крива Паланка

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот се уште не е ликвидиран. Од Територијалната...

Пожари во Крива Паланка  опожарена куќа плевни и бандери

Пожари во Крива Паланка – опожарена куќа, плевни и бандери

пред една недела - Кајгана - Македонија

Во Крива Паланка избувнале два пожари во изминатите 24 часа, од кои едниот се уште не е локализиран, соопштија од противпожарната единица Крива Паланка.

Изгореа куќа две плевни и шума во Крива Паланка

Изгореа куќа, две плевни и шума во Крива Паланка

пред една недела - Канал 77 - Македонија

Фото: Архива Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот се уште не е ликвидиран.

Изгореа куќа две плевни и шума во Крива Паланка

Изгореа куќа, две плевни и шума во Крива Паланка

пред една недела - Локално - Хроника

Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот се уште не е ликвидиран. Од Територијалната...

Изгорена куќа две плевни и шума во Крива Паланка

Изгорена куќа, две плевни и шума во Крива Паланка

пред една недела - Либертас - Македонија

Изминатите 24 часа на подрачјето на Крива Паланка се случиле два пожари, од кои едниот се уште не е ликвидиран. Од Територијалната...

Времеплов
x