20
Мбапе купен па позајмен

Мбапе купен па позајмен

пред 4 дена - Start.mk - Спорт

Ситуацијата околу иднината на Мбапе со големо внимание ја следат и раководните лица на францускиот гигант ПСЖ Актуелниот...

Мбапе купен па позајмен

Мбапе купен па позајмен

пред 4 дена - Вечер - Спорт

Ситуацијата околу иднината на Мбапе со големо внимание ја следат и раководните лица на францускиот гигант ПСЖ Актуелниот...

ПСЖ не запира  тргна во офанзива по уште еден  кнез  од Монако

ПСЖ не запира, тргна во офанзива по уште еден „кнез“ од Монако

пред 4 дена - Екипа - Фудбал

Пари сен Жермен лани беше шокиран од Монако во трката за титулата во Франција, но „кнезовите“ со тоа само ги налутија арапските газди на „светците“, кои се решени летово да пазарат од директниот ривал за титулата.

ПСЖ брка уште еден играч на Монако

ПСЖ брка уште еден играч на Монако

пред 5 дена - Дерби - Фудбал

Пари Сен Жермен и понатаму не застанува, па во овој преоден рок максимално да го искористи и да направи што посилен тим за актуелнава кампања.

Времеплов
x