20
Не е шега  Асенсио нема да игра против АПОЕЛ поради депилација

Не е шега, Асенсио нема да игра против АПОЕЛ поради депилација!

пред една недела - 24 фудбал - Фудбал

Младата ѕвезда на Реал Мадрид, Марко Асенсио нема да биде во комбинација за воведниот натпревар од Лигата на шампионите против...

Асенсио нема да игра против АПОЕЛ поради бизарна повреда

Асенсио нема да игра против АПОЕЛ поради бизарна повреда

пред една недела - Курир - Фудбал

Асенсио добил инфекција на ногата со која се здобил откако се депилирал и не може да облече чорапа. Зидан го поштеди Асенсио и му даде еден ден одмор.

Зидан ја откри бизарната причина поради која Асенсио е надвор од составот и ја шокираше јавноста

Зидан ја откри бизарната причина поради која Асенсио е надвор од составот и ја шокираше јавноста

пред една недела - Дерби - Фудбал

Марко Асенсио беше во центарот на шпанските медиуми поради ексклузивото интервју кое го даде за „Кадена Копе“, но сега е уште поголем хит на Пиринеите откако Зинедин Зидан низ смеа го потврди она што го пренесе јавноста.

Асенсио нема да игра против АПОЕЛ поради бизарна повреда

Асенсио нема да игра против АПОЕЛ поради бизарна повреда

пред една недела - Вистина - Без катеторија

Фудбалерот на Реал Мадрид, Марко Асенсио, ќе го пропушти вечерашниот натпревар против АПОЕЛ во Лигата на шампиони, поради бизарна пoвреда.

Бизарен проблем   Од депилација до плачка  Асенсио не игра со АПОЕЛ

Бизарен проблем - Од депилација до плачка, Асенсио не игра со АПОЕЛ

пред една недела - Sportmedia - Фудбал

Бизарен проблем и инфекција на ногата по депилација ќе го исфрли Марко Асенсио од тимот на Реал Мадрид вечерва во премиерната...

Асенсио нема да игра против АПОЕЛ поради бизарна повреда

Асенсио нема да игра против АПОЕЛ поради бизарна повреда

пред една недела - A1on - Фудбал

Фудбалерот на Реал Мадрид, Марко Асенсио, ќе го пропушти вечерашниот натпревар против АПОЕЛ во Лигата на шампиони, поради бизарна пoвреда.

Бизарна повреда  Асенсио го пропушта мечот со АПОЕЛ поради инфекција од депилирање

Бизарна повреда: Асенсио го пропушта мечот со АПОЕЛ поради инфекција од депилирање

пред една недела - Екипа - Фудбал

Фудбалерот на Реал Мадрид, Марко Асенсио, ќе го пропушти вечерашниот дуел против АПОЕЛ Никозија во Лигата на шампиони, поради инфекција на ногата со која се здобил откако се депилирал.

Асенсио  Останав шокиран од тоа што ми го кажа Зидан при првиот разговор

Асенсио: Останав шокиран од тоа што ми го кажа Зидан при првиот разговор

пред една недела - Дерби - Фудбал

Марко Асенсио бележи вистинска фудбалска еволуција во последните 12 месеци, период во кој со своите фантастаични игри си обезбеди гаррантирано место во првиот тим на Реал Мадрид, а се почесто и во стартната постава на Зинедин Зидан.

Барса сакала луд трансфер  била подготвена да плати 150 милиони евра за младата ѕвезда на Реал  но

Барса сакала луд трансфер, била подготвена да плати 150 милиони евра за младата ѕвезда на Реал, но...

пред една недела - 24 фудбал - Фудбал

Медиумите од Шпанија пренесуваат неверојатна приказна, „Каталонците“ изминатово лето биле спремни да одвојат 150 милиони евра за ангажман на Марко Асенсио од Реал Мадрид Барса во август остана без Нејмар, па тргнаа во потрага на негова замена.

Времеплов
x