20
Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено

пред една недела - Start.mk - Спорт

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности во прашање.

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено

пред една недела - Република - Фудбал

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности во прашање.

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол  па направи нешто невообичаено при прославата со што ги зачуди сите на  Бернабеу

Роналдо испиша историја во ЛШ со вториот гол, па направи нешто невообичаено при прославата со што ги зачуди сите на „Бернабеу“

пред една недела - Дерби - Фудбал

Кристијано Роналдо на голема врата се врати во првиот тим на Реал Мадрид, а со своето издание против АПОЕЛ само уште еднаш покажа колку е значаен за неговиот тим, особено кога се реализаторските способности во прашање.

Времеплов
x