20
Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП повредено 18 годишно момче

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП, повредено 18 годишно момче

пред 4 месеци - Start.mk - Македонија

Осумнаесетгодишно момче синоќа е повредено со нож во тепачка помеѓу патници во автобусот на Јавното сообраќајно претпријатие, кој сообраќа кон село Бојане.

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП повредено 18 годишно момче

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП, повредено 18 годишно момче

пред 4 месеци - Канал 5 - Македонија

Како што соопшти МВР, вчера околу 19:45 часот на ул. „Ѓорче Петров“ во Скопје, во автобус бр.56 на Јавното сообраќајно претпријатие...

Крвав инцидент во автобус на ЈСП со нож повреден тинејџер од Бојане

Крвав инцидент во автобус на ЈСП, со нож повреден тинејџер од Бојане

пред 4 месеци - Сител - Македонија

Вчера околу 19.45 часот на ул. „Ѓорче Петров“ во Скопје, во автобус бр.56 на Јавното сообраќајно преторијатие(ЈСП), кој сообраќа на линијата кон с.

Влегол со нож во автобус на ЈСП  расечено младо момче

Влегол со нож во автобус на ЈСП - расечено младо момче

пред 4 месеци - Прес 24 - Хроника

Во 19 часот и 45 минути на улицата „Ѓорче Петров“ во Скопје, во автобус број 56 на Јавното сообраќајно преторијатие  кој сообраќа на линијата кон селото Бојане, бил нарушен Јавниот ред и мир со тепачка помеѓу патници во автобусот.

Хаос во автобус ја ЈСП Во тепачката со нож е повредено момче

Хаос во автобус ја ЈСП: Во тепачката со нож е повредено момче

пред 4 месеци - Курир - Хроника

На 13.09.2017 година околу 19:45 часот на ул. „Ѓорче Петров“ во Скопје, во автобус бр.56 на Јавното сообраќајно преторијатие(ЈСП), кој сообраќа на линијата кон с.

ТЕПАЧКА ВО ЈСП Повредено 18 годишно момче

ТЕПАЧКА ВО ЈСП: Повредено 18 годишно момче

пред 4 месеци - ТВ Нова - Хроника

Осумнаесетгодишно момче синоќа е повредено со нож во тепачка помеѓу патници во автобусот на Јавното сообраќајно претпријатие, кој сообраќа кон село Бојане.

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП повредено 18 годишно момче

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП, повредено 18 годишно момче

пред 4 месеци - Вечер - Македонија

Осумнаесетгодишно момче синоќа е повредено со нож во тепачка помеѓу патници во автобусот на Јавното сообраќајно претпријатие, кој сообраќа кон село Бојане.

Тепачка во автобус на ЈСП

Тепачка во автобус на ЈСП

пред 4 месеци - +Инфо - Скопје

Патници се степале во автобус на ЈСП со број 56 за што морала да интервенира и полицијата. Момче на возраст од 18 години се здобило со расекотина на раката, на кое ми е укажана и лекарска помош.

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП повредено 18 годишно момче

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП, повредено 18 годишно момче

пред 4 месеци - A1on - Македонија

Осумнаесетгодишно момче синоќа е повредено со нож во тепачка помеѓу патници во автобусот на Јавното сообраќајно претпријатие, кој сообраќа кон село Бојане.

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП повредено 18 годишно момче

Тепачка меѓу патници во автобус на ЈСП, повредено 18-годишно момче

пред 4 месеци - Канал 77 - Македонија

Осумнаесетгодишно момче синоќа е повредено со нож во тепачка помеѓу патници во автобусот на Јавното сообраќајно претпријатие, кој сообраќа кон село Бојане.

Се степале во автобус на ЈСП со нож прободен тинејџер

Се степале во автобус на ЈСП, со нож прободен тинејџер

пред 4 месеци - Локално - Хроника

Во средата, околу 19.45 часот на ул. „Ѓорче Петров“ во Скопје, во автобус бр.56 на Јавното сообраќајно преторијатие(ЈСП), кој сообраќа на линијата кон село Бојане, бил нарушен Јавниот ред и мир со тепачка помеѓу патници во автобусот.

Тепачка во автобус бр 56 на ЈСП еден расечен на раката

Тепачка во автобус бр.56 на ЈСП, еден расечен на раката

пред 4 месеци - Либертас - Македонија

Синоќа околу 19.45 часот на ул. „Ѓорче Петров“ во Скопје, во автобус бр.56 на Јавното сообраќајно преторијатие(ЈСП), кој сообраќа на линијата кон с.

Времеплов
x