20
Груевски најави Нова ера

Груевски најави „Нова ера“

пред 3 недели - Телма - Македонија

Нова ера за Македонија. Ера на просперитет, напредок и исполнети ветувања најави лидерот на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски на конвенцијата на која коалицијата ги претстави кандидатите за градоначалници на престојните локални избори.

ВМРО-ДПМНЕ најави нова ера на конвенцијата за локалните избори

пред 3 недели - ТВ Нова - Македонија

Под мотото Новата Ера Почнува, вчеравечер во спортскиот центар Борис Трајковски, коалицијата За Подобра Македонија, предводена...

Груевски најавува Нова ера  политика фокусирана на економијата правната држава интеграцијата

Груевски најавува „Нова ера“- политика фокусирана на економијата, правната држава, интеграцијата

пред 3 недели - Сител - Македонија

Embedded video for Груевски најавува „Нова ера“- политика фокусирана на економијата, правната држава, интеграцијата Со фокус на економијата и владеењето на правото ВМРО-ДПМНЕ најавува нова ера за Македонија.

Граѓаните ја поздравија Нвата ера на ВМРО ДПМНЕ ФОТО ВИДЕО

Граѓаните ја поздравија „Нвата ера“ на ВМРО-ДПМНЕ (ФОТО+ВИДЕО)

пред 3 недели - Start.mk - Македонија

Со еуфорична атмосфера во преполната сала „Борис Трајковски“ вчера почна новата ера на ВМРО-ДПМНЕ. Конвенцијата започна со изведба на македонската химна на пејачката Андријана Јаневска, испеана од илјадници грла во спортскиот центар.

Граѓаните ја поздравија Нвата ера на ВМРО ДПМНЕ ФОТО ВИДЕО

Граѓаните ја поздравија „Нвата ера“ на ВМРО-ДПМНЕ (ФОТО+ВИДЕО)

пред 3 недели - Република - Македонија

Со еуфорична атмосфера во преполната сала „Борис Трајковски“ вчера почна новата ера на ВМРО-ДПМНЕ. Конвенцијата започна со изведба на македонската химна на пејачката Андријана Јаневска, испеана од илјадници грла во спортскиот центар.

Груевски: Со пенкалото и гласачкото ливче се одлучува судбината на твоето место, на твојата општина и на твојата земја

пред 3 недели - Денешен - Македонија

Пред нас се локалните избори. Ова се исклучително важни избори за иднината на Македонија. Ние предупредувавме многупати досега за доста предизвици со кои може да се соочиме.

МОЌНА ПОРАКА И МОТИВИРАЧКИ ГОВОР НА ГРУЕВСКИ: На омразата ќе одговориме со добрина, на нивниот неуспех одговараме со „Нова ера“ и ќе победиме, бидете сигурни во тоа!

пред 3 недели - Денешен - Македонија

Пред нас се локалните избори. Ова се исклучително важни избори за иднината на Македонија. Ние предупредувавме многупати досега за доста предизвици со кои може да се соочиме, но се уште има време за акција.

Огромен интерес на социјалните мрежи за Новата ера на ВМРО ДПМНЕ

Огромен интерес на социјалните мрежи за „Новата ера“ на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - Курир - Македонија

Оние кои не може да присуствуваат во салата, настанот го следеа преку социјалните мрежи, кој се пренесуваше во живо каде имаше огромен интерес.

ВМРО-ДПМНЕ е тренд на социјалните мрежи, „Новата ера“ пофалена и прифатена од сите

пред 3 недели - Денешен - Македонија

С о еуфорична атмосфера во преполната сала „Борис Трајковски“ вчера почна новата ера на ВМРО-ДПМНЕ. Андријана Јаневска со...

СДСМ Нова ера не можат да понудат Груевски Трајановски и ВМРО ДПМНЕ

СДСМ: Нова ера не можат да понудат Груевски, Трајановски и ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - +Инфо - Македонија

Празната сала за време на обраќањето на Груевски е порака и од неговото членство, граѓаните ќе изберат промена за подобар живот и на локално ниво,велив денешното соопштение СДСМ.

СДСМ  Празната сала за време на обраќањето на Груевски е порака и од неговото членство

СДСМ : Празната сала за време на обраќањето на Груевски е порака и од неговото членство

пред 3 недели - Канал 5 - Македонија

Никој, па ниту членовите на ВМРО-ДПМНЕ не веруваат во лагите на Груевски, а најдобар доказ за тоа беше празната сала за време на неговото лицемерно обраќање.

СДСМ Груевски Трајановски и ВМРО ДПМНЕ не може да понудат нова ера доказ за тоа беше празната сала за време на говорот на Груевски

СДСМ: Груевски, Трајановски и ВМРО-ДПМНЕ не може да понудат нова ера, доказ за тоа беше празната сала за време на говорот на Груевски

пред 3 недели - A1on - Македонија

„Никола Груевски, Коце Трајановски и ВМРО-ДПМНЕ не можат да понудат нова ера. Нивната ера на криминал, корупција и насилство врз граѓаните заврши и нема да се врати повторно.

ВМРО ДПМНЕ најави нова ера на Конвенцијата за локалните избори

ВМРО-ДПМНЕ најави нова ера на Конвенцијата за локалните избори

пред 3 недели - MK News - Македонија

Под мотото „Нова ера“ вечерва во Скопје коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ ја промовираше програмата и кандидатите за градоначалници за претстојните локални избори.

Груевски Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

Груевски: Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

пред 3 недели - Алфа - Македонија

Под мотото „Нова ера“ вечерва во Скопје коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ ја промовираше програмата и кандидатите за градоначалници за претстојните локални избори.

МИЦКОСКИ На Македонија и треба ново утро промени и надеж на граѓаните им треба сигурност

МИЦКОСКИ: На Македонија и треба ново утро, промени и надеж, на граѓаните им треба сигурност

пред 3 недели - Infomax - Без катеторија

Да се биде дел од најголемата и најсилната политичка сила која секогаш е на страната на граѓаните подразбира дека си на страната на татковината.

Груевски Идната генерација на македонски граѓани никогаш не смее да се откажува

Груевски: Идната генерација на македонски граѓани никогаш не смее да се откажува

пред 3 недели - Вистина - Без катеторија

Пред нас се локалните избори. Ова се исклучително важни избори за иднината на Македонија. Ние предупредувавме многупати досега за доста предизвици со кои може да се соочиме, но се уште има време за акција.

СДСМ во паника и страв од големиот интерес за Конвенцијата на ВМРО ДПМНЕ се обидува да ја спречи новата ера

СДСМ во паника и страв од големиот интерес за Конвенцијата на ВМРО- ДПМНЕ, се обидува да ја спречи „новата ера“

пред 3 недели - Пулс 24 - Македонија

Владејачката СДСМ во паника и страв од големиот интерес за Конвенцијата на ВМРО-ДПМНЕ која вечерва  ќе се одржи во спортскиот...

Мицкоски Ќе ги посетиме сите домови и плоштади и ќе им кажеме на граѓаните дека имаме јасна визија во Новата ера

Мицкоски: Ќе ги посетиме сите домови и плоштади и ќе им кажеме на граѓаните дека имаме јасна визија во „Новата ера“

пред 3 недели - Сител - Македонија

Да се биде дел од најголемата и најсилната политичка сила која секогаш е на страната на граѓаните подразбира дека си на страната на татковината.

ВМРО ДПМНЕ најави нова ера на Конвенцијата за локалните избори

ВМРО-ДПМНЕ најави нова ера на Конвенцијата за локалните избори

пред 3 недели - Сител - Македонија

Embedded video for ВМРО-ДПМНЕ најави нова ера на Конвенцијата за локалните избори Под мотото „Нова ера“ вечерва во Скопје...

СДСМ Празната сала за време на обраќањето на Груевски е порака и од неговото членство граѓаните ќе изберат промена за подобар живот и на локално ниво

СДСМ: Празната сала за време на обраќањето на Груевски е порака и од неговото членство, граѓаните ќе изберат промена за подобар живот и на локално ниво

пред 3 недели - Либертас - Македонија

„Никола Груевски, Коце Трајановски и ВМРО-ДПМНЕ не можат да понудат нова ера. Нивната ера на криминал, корупција и насилство врз граѓаните заврши и нема да се врати повторно“, реагира владејачкиот СДСМ.

Груевски Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

Груевски: Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

пред 3 недели - Start.mk - Македонија

Под мотото „Нова ера" синоќа во Скопје коалицијата „За подобра Македонија" предводена од ВМРО-ДПМНЕ ја промовираше програмата...

Груевски Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

Груевски: Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

пред 3 недели - Вечер - Македонија

Под мотото „Нова ера" синоќа во Скопје коалицијата „За подобра Македонија" предводена од ВМРО-ДПМНЕ ја промовираше програмата...

Груевски ја промовираше Нова ера  Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

Груевски ја промовираше „Нова ера“: Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

пред 3 недели - еМАГАЗИН - Македонија

Под мотото „Нова ера“ синоќа во Скопје коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ ја промовираше програмата и кандидатите за градоначалници за претстојните локални избори.

Груевски Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

Груевски: Пред нас се важни избори за иднината на Македонија

пред 3 недели - Либертас - Македонија

Под мотото „Нова ера“ вечерва во Скопје коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ ја промовираше програмата и кандидатите за градоначалници за претстојните локални избори.

Груевски Ова се исклучително важни избори за иднината на Македонија

Груевски: Ова се исклучително важни избори за иднината на Македонија

пред 3 недели - Фаланга - Македонија

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Никола Груевски, вечерва од промоцијата на „Новата ера“ потенцираше дека зеленилото и екологијата ќе бидат приоритет во иднината.

Груевски Ослободувањето од помрачувањето кое ја зафати Македонија ќе започне на 15 октомври

Груевски: Ослободувањето од помрачувањето кое ја зафати Македонија ќе започне на 15 октомври

пред 3 недели - Start.mk - Македонија

На промоцијата на кампањата и програмата на ВМРО-ДПМНЕ лидерот на партијата, Никола Груевски ја презентираше Новата ера, она што е содржано во новата програма.

Груевски Ослободувањето од помрачувањето кое ја зафати Македонија ќе започне на 15 октомври

Груевски: Ослободувањето од помрачувањето кое ја зафати Македонија ќе започне на 15 октомври

пред 3 недели - Република - Македонија

На промоцијата на кампањата и програмата на ВМРО-ДПМНЕ лидерот на партијата, Никола Груевски ја презентираше Новата ера, она што е содржано во новата програма.

Груевски Идната генерација на македонски граѓани никогаш не смее да се откажува

Груевски: Идната генерација на македонски граѓани никогаш не смее да се откажува

пред 3 недели - Курир - Македонија

-Еден ден многумина од вас ќе се прашуваат дали го направивте вистинскиот избор. Дали ги искористиле сите можности кои им беа дадени.

НЕМА ОТКАЖУВАЊЕ  Со пенкалото и гласачкото ливче се одлучува судбината на твоето место на твојата општина и на твојата земја

НЕМА ОТКАЖУВАЊЕ: Со пенкалото и гласачкото ливче се одлучува судбината на твоето место, на твојата општина и на твојата земја!

пред 3 недели - Infomax - Македонија

Пред нас се локалните избори. Ова се исклучително важни избори за иднината на Македонија. Ние предупредувавме многупати досега за доста предизвици со кои може да се соочиме, но се уште има време за акција.

Големата арена Борис Трајковски претесна за ВМРО-ДПМЕН

пред 3 недели - Денешен - Македонија

Започнува новото движење кое ќе ја донесе новата ера за Македоднија. Ера која ќе им покаже на сите и дома и надвор, на сите оние кои се оправдано загрижени, дека ние можеме, дека Македонија мора и може подобро.

Времеплов
x