20
Модриќ и Бејл за Кејн

Модриќ и Бејл за Кејн

пред една недела - Start.mk - Спорт

Англиските медиуми открија дека челниците на Тотенхем се подготвени да ја прекинат соработката со Кејн само доколку официјалната понуда за неговите услуги не биде помала од 200 мил.

Модриќ и Бејл за Кејн

Модриќ и Бејл за Кејн

пред една недела - Вечер - Спорт

Англиските медиуми открија дека челниците на Тотенхем се подготвени да ја прекинат соработката со Кејн само доколку официјалната понуда за неговите услуги не биде помала од 200 мил.

Реал за да го купи Хари Кејн ќе се откаже од Модриќ и Бејл

Реал за да го купи Хари Кејн ќе се откаже од Модриќ и Бејл

пред една недела - Денар - Спорт

По шпекулациите дека Реал во летниот преоден ќе се обиде да го донесе Хари Кејн за сума од 200 милиони евра, лондонски „Гардијан“...

Реал има неверојатен план  Перез ќе  жртвува  три ѕвезди за Хари Кејн

Реал има неверојатен план: Перез ќе „жртвува“ три ѕвезди за Хари Кејн

пред една недела - Дерби - Фудбал

Реал Мадрид сака по секоја цена да го добие Хари Кејн од Тотенхем, а за таа цел Флорентино Перез е подготвен да испрати неверојатна понуда до англискиот клуб.

Реал Мадрид со сите сили по Хари Кејн  Би ги жртвувале и Модриќ  Бејл  Бензема

Реал Мадрид со сите сили по Хари Кејн: Би ги жртвувале и Модриќ, Бејл, Бензема

пред една недела - Екипа - Фудбал

Актуелниот европски првак Реал Мадрид следното лето ќе тргне со сите сили во ангажман на нов голгетер. Изборот на тренерот Зинедин Зидан и раководството на клубот е англискиот репрезентативец Хари Кејн, кој е член на премиерлигашот Тотенхем.

Реал Мадрид ги нуди Бејл  Модриќ и Бензема за еден од најдобрите напаѓачи во Европа

Реал Мадрид ги нуди Бејл, Модриќ и Бензема за еден од најдобрите напаѓачи во Европа

пред една недела - 24 фудбал - Фудбал

На повидок уште една зделка помеѓу Реал Мадрид и Тотенхем. Според информациите кои ги пренесуваат дел од медиумите, се вели...

Реал Мадрид го продава Бејл

Реал Мадрид го продава Бејл

пред една недела - Алфа - Спорт

Според пишувањето на медиуми во Шпанија и Велика Британија, Реал Мадрид е подготвен да се откаже од Герет Бејл. Неофицијално...

Реал подготвува сензационална понуда за Кејн

Реал подготвува сензационална понуда за Кејн

пред една недела - Курир - Фудбал

Како што се наведува, Перез е подготвен во Лондон да ги прати Герет Бејл, Лука Модриќ и Карим Бензема, за во својот тим да го добие Кејн.

Реал подготвува сензационална понуда за Кејн

Реал подготвува сензационална понуда за Кејн

пред една недела - Канал 5 - Фудбал

Како што се наведува, Перез е подготвен во Лондон да ги прати Герет Бејл, Лука Модриќ и Карим Бензема, за во својот тим да го добие Кејн.

Реал нуди тројца играчи за Хари Кејн

Реал нуди тројца играчи за Хари Кејн!

пред една недела - Се за спорт - Фудбал

Екипата на Тотенхем е голем „расадник“ на фудбалери, кои постојано се на радарот на големите клубови. Еден од омилените тимови за преговарање им е Реал Мадрид, кој повторно ги вперил очите во нивниот најдобар фудбалер.

Реал подготвува сензационална понуда за Кејн

Реал подготвува сензационална понуда за Кејн

пред една недела - Идивиди - Фудбал

Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез во обидот да го донесе Хари Кејн на „Сантијаго Бернабеу“ подготвува несекојдневна понуда за премиерлигашот Тотенхем, објавија англиските медиуми.

Реал подготвува сензационална понуда за Кејн

Реал подготвува сензационална понуда за Кејн

пред една недела - A1on - Фудбал

Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез во обидот да го донесе Хари Кејн на „Сантијаго Бернабеу“ подготвува несекојдневна понуда за премиерлигашот Тотенхем, објавија англиските медиуми.

Времеплов
x