20
Дневни активности на кандидатите за градоначалници на ВМРО ДПМНЕ

Дневни активности на кандидатите за градоначалници на ВМРО-ДПМНЕ

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Дневни активности на кандидатите за градоначалници на ВМРО-ДПМНЕ

Дневни активности на кандидатите за градоначалници на СДСМ

Дневни активности на кандидатите за градоначалници на СДСМ

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Дневни активности на кандидатите за градоначалници на СДСМ

Предизборни активности на кандидатите на ДУИ

Предизборни активности на кандидатите на ДУИ

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Предизборни активности на кандидатите на ДУИ

Коалицијата на ВМРО ДПМНЕ вечерва во Аеродром и во Велес

Коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во Аеродром и во Велес

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во Аеродром и во Велес

ВМРО ДПМНЕ и Коалицијата денеска со митинзи во Аеродром и Велес

ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата денеска со митинзи во Аеродром и Велес

пред една недела - Курир - Македонија

Коалицијата „За Подобра Македонија” предводена од ВМРО-ДПМНЕ, денеска ќе одржи два митинзи во Аеродром на платото позади Бисер со почеток во 18:00 часот и во Велес на плоштадот С’рмаале со почеток во 20:30 часот.

Елвис Бајрам е на боледување на митинзи оди во придружба на лекар

Елвис Бајрам е на боледување, на митинзи оди во придружба на лекар

пред една недела - Нова ТВ - Македонија

Градоначалникот на Шуто Оризари, Елвис Бајрам, откако пред десет дена беше претепан во Шутка не доаѓа на работа во општината.

Елвис Бајрам е на боледување на митинзи оди со придружба на лекар

Елвис Бајрам е на боледување, на митинзи оди со придружба на лекар

пред една недела - Нова ТВ - Македонија

Градоначалникот на Шуто Оризари, Елвис Бајрам, откако пред десет дена беше претепан во Шутка не доаѓа на работа во општината.

Локални избори 2017 Уште два дена кампања

Локални избори 2017: Уште два дена кампања

пред една недела - МТВ 1 - Македонија

В петок на полноќ почнува изборниот молк, а партиите, коалициите и независните кандидати уште два дена ќе ја претставуваат програмата пред претстојните локални избори.

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

пред една недела - 24 вести - Без катеторија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска низ повеќе градови и населени места ја продолжуваат кампањата за претстојните локални избори на 15 октомври.

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

пред една недела - Сител - Македонија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска низ повеќе градови и населени места ја продолжуваат кампањата за претстојните локални избори на 15 октомври.

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

пред една недела - Вистина - Без катеторија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска низ повеќе градови и населени места ја продолжуваат кампањата за претстојните локални избори на 15 октомври.

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

пред една недела - Курир - Македонија

Денешните активности коалицијата „Живот во Македонија“ предводена од СДСМ ќе ги почне со средби со граѓани во Кратово и Карбинци, а вечер ќе одржи митинзи во Пробиштип и Штип.

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

пред една недела - A1on - Македонија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска низ повеќе градови и населени места ја продолжуваат кампањата за претстојните локални избори на 15 октомври.

ЛИ2017 Уште два дена изборна кампања за локалните избори еве каде ќе се митингува денеска

ЛИ2017/Уште два дена изборна кампања за локалните избори, еве каде ќе се митингува денеска

пред една недела - Либертас - Македонија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска низ повеќе градови и населени места ја продолжуваат кампањата за претстојните локални избори на 15 октомври.

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

пред една недела - ТВ Нова - Македонија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска низ повеќе градови и населени места ја продолжуваат кампањата за претстојните локални избори на 15 октомври.

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

Уште два дена изборна кампања за локалните избори

пред една недела - Локално - Македонија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска низ повеќе градови и населени места ја продолжуваат кампањата за претстојните локални избори на 15 октомври.

Коалицијата за подобра Македонија денеска е во Берово и Делчево

Коалицијата за подобра Македонија денеска е во Берово и Делчево

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Коалицијата за подобра Македонија денеска е во Берово и Делчево

Во живо Митинг на ВМРО ДПМНЕ и коалицијата За подобра Македонија во Делчево

Во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Делчево

пред една недела - Start.mk - Македонија

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Делчево

Во живо Митинг на ВМРО ДПМНЕ и коалицијата За подобра Македонија во Делчево

Во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Делчево

пред една недела - Република - Македонија

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Делчево

Во живо Митинг на ВМРО ДПМНЕ и коалицијата За подобра Македонија во Берово

Во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Берово

пред една недела - Start.mk - Македонија

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Берово

Во живо Митинг на ВМРО ДПМНЕ и коалицијата За подобра Македонија во Берово

Во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Берово

пред една недела - Република - Македонија

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ во Берово

Активности на кандидатите на Коалицијата за подобра Македонија

Активности на кандидатите на Коалицијата за подобра Македонија

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Активности на кандидатите на Коалицијата за подобра Македонија

Активности на кандидатите на Коалиција за живот во Македонија

Активности на кандидатите на Коалиција за живот во Македонија

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Активности на кандидатите на Коалиција за живот во Македонија

Коалицијата за подобра Македонија синоќа беше во Гази Баба и Шуто Оризари

Коалицијата за подобра Македонија синоќа беше во Гази Баба и Шуто Оризари

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Коалицијата за подобра Македонија синоќа беше во Гази Баба и Шуто Оризари

ВМРО ДПМНЕ денеска со митинг во Берово и Делчево

ВМРО-ДПМНЕ денеска со митинг во Берово и Делчево

пред една недела - Курир - Македонија

Со почеток во 19:30 часот Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ г. Никола Груевски ќе одржи средба со граѓани во Пехчево . Тагови:...

 Никој не смее да ве не тепа  освен тие што се од наша страна

„Никој не смее да ве/не тепа“, освен тие што се од „наша“ страна!

пред една недела - Либертас - Колумни

Борба против фашизмот, слобода, еднаквост, правда… Meѓутоа, кај нас главен проблем е што луѓето слабо паметат и брзо забораваат...

Елвис Бајрам Вака ли доаѓа животот што го ветува СДСМ

Елвис Бајрам: Вака ли доаѓа животот што го ветува СДСМ?

пред една недела - Пулс 24 - Македонија

Најпрво сакам да ги повикам нашите роми кои што живеат во општина Шуто Оризари да сфатат дека наспроти паролата на СДСМ  „живот доаѓа во Македонија“, животот не е дојден.

Коалицијата За подобра Македонија предводена од ВМРО ДПМНЕ денеска со митинзи во Берово и во Делчево

Коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ денеска со митинзи во Берово и во Делчево

пред една недела - Start.mk - Македонија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска со митинзи и средби со граѓани ја продолжуваат изборната кампања. Коалицијата...

Коалицијата За подобра Македонија предводена од ВМРО ДПМНЕ денеска со митинзи во Берово и во Делчево

Коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ денеска со митинзи во Берово и во Делчево

пред една недела - Република - Македонија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска со митинзи и средби со граѓани ја продолжуваат изборната кампања. Коалицијата...

Уште три дена изборна кампања

Уште три дена изборна кампања

пред една недела - 24 вести - Без катеторија

Партиите, коалициите и независните кандидати денеска со митинзи и средби со граѓани ја продолжуваат изборната кампања. Коалицијата...

Времеплов
x