20
Починат скопјанец најден во автомобил

Починат скопјанец најден во автомобил

пред една недела - Курир - Хроника

– Во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул. „Орце Николов“...

Починат скопјанец најден во автомобил

пред една недела - ТВ Нова - Хроника

Починат скопјанец на 42-годишна возраст, синоќа еден час и 40 минути по полноќ бил пронајден во патничко возило „Хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

Починат скопјанец најден во автомобил

Починат скопјанец најден во автомобил

пред една недела - Канал 5 - Македонија

- Во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул. „Орце Николов“...

Починат скопјанец најден во автомобил

Починат скопјанец најден во автомобил

пред една недела - A1on - Македонија

Починат скопјанец на 42-годишна возраст, синоќа еден час и 40 минути по полноќ бил пронајден во патничко возило „Хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

Скопјанец почина во својот автомобил

Скопјанец почина во својот автомобил

пред една недела - Сител - Македонија

На 12.10.2017 година околу 01.40 часот во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул.

Скопје  Mртов маж пронајден во автомобил

Скопје: Mртов маж пронајден во автомобил

пред една недела - Република - Без катеторија

Синоќа, во еден часот по полноќ, во патничко возило „Хјундаи“ случајни минувачи го пронашле мртвото тело на 42-годишниот Г.

Хорор во Скопје   мртов маж пронајден во автомобил

Хорор во Скопје - мртов маж пронајден во автомобил

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Синоќа, во еден часот по полноќ, во патничко возило „Хјундаи“ случајни минувачи го пронашле мртвото тело на 42-годишниот Г.

Скопјанец пронајден мртов во автомобил од случајни минувачи

Скопјанец пронајден мртов во автомобил од случајни минувачи

пред една недела - Либертас - Македонија

Починат скопјанец на 42-годишна возраст, синоќа еден час и 40 минути по полноќ бил пронајден  во патничко возило „Хјундаи“ од случајни минувачи, соопшти полицијата.

Најден починат маж во автомобил во Скопје

Најден починат маж во автомобил во Скопје

пред една недела - Локално - Хроника

Во четвртокот околу 1.40 часот во Единицата за информации и команда Скопје, од страна на Итна медицинска помош, било пријавено дека на ул.

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

пред една недела - Република - Без катеторија

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

пред една недела - ТВ Нова - Хроника

Синоќа околу 19:00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

пред една недела - MK News - Хроника

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

пред една недела - Курир - Хроника

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на модринки и црвенило во пределот на подбрадокот и вратот.

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

пред една недела - Либертас - Македонија

На паркинг простор во населбата Точила во Прилеп, во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште синоќа бил пронајден починат В.

Грк пронајден мртов во своето возило

Грк пронајден мртов во своето возило

пред една недела - Република - Без катеторија

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот  обвинителот веднаш побара обдукција

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

пред една недела - MK News - Хроника

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

Грк пронајден мртов синоќа во Прилеп

пред една недела - Курир - Хроника

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт без знаци на насилство. Увид на местото на настанот бил извршен од страна на Јавен обвинител и увидна екипа од полициската станица Прилеп.

Грк пронајден мртов во Прилеп

Грк пронајден мртов во Прилеп

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Десетина минути пред полноќ во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат 49-годишниот В.

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

пред една недела - +Инфо - Македонија

Синоќа околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Прилеп: Грк пронајден мртов

пред една недела - ТВ Нова - Хроника

На 11.10.2017 година околу 23:50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило на паркинг во Прилеп

пред една недела - +Инфо - Македонија

На паркинг простор во населбата Точила во Прилеп, во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште синоќа бил пронајден починат В.

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

пред една недела - Сител - Македонија

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Трагедија  Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот  обвинителот веднаш побара обдукција

Трагедија: Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

пред една недела - Сител - Македонија

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Хорор во Македонија  Мртов маж најден на улица цел во модринки

Хорор во Македонија: Мртов маж најден на улица цел во модринки

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Трагедија ја потресе Македонија, синоќа во 19 часот во Кичево на улицата „11 Октомври“ бил пронајден починат 42-годишниот И.

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

Грк пронајден мртов на паркинг во Прилеп

пред една недела - Кајгана - Хроника

Од полицијата велат дека во Прилеп вчера во 23.50 било пријавено дека на паркинг-простор во населбата Точила во патничко моторно возило „нисан микра“ со грчки национални ознаки на предното седиште бил пронајден починат В.

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

пред една недела - Локално - Хроника

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

пред една недела - Кајгана - Хроника

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

Грк пронајден мртов во своето возило паркирано во Прилеп

пред една недела - Локално - Хроника

Вчера вечер околу 23,50 часот во Прилеп било пријавено дека на паркинг простор во населбата Точила во патничко моторно возило “Нисан Микра“ со грчки национални ознаки, на предното седиште бил пронајден починат В.

Времеплов
x