20
Трагедија во Македонија   изгоре тригодишно девојче во својот дом

Трагедија во Македонија – изгоре тригодишно девојче во својот дом

пред еден месец - Пулс 24 - Хроника

Во струшкото село Ново Село, вчера утрината во домот на 32-годишниот Г.И настанал пожар,  од засега непознати причини, соопштуваат од МВР.

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

пред еден месец - Канал 5 - Македонија

Како што е наведено во полицискиот билтен,  вчера во 11 часот во куќата сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, а во куќата била неговата тригодишна ќерка, која се здобила со изгореници.

Трагедија во струшко  Тригодишно девојче настрада во пожар во семејната куќа  почина на пат кон скопските клиники

Трагедија во струшко: Тригодишно девојче настрада во пожар во семејната куќа, почина на пат кон скопските клиники

пред еден месец - Сител - Македонија

Вчера околу 11,00 часот во с.Ново Село-струшко, во куќата сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, при што во куќата била неговата три годишна ќерка, која се здобила со изгореници.

Голема трагедија во Македонија   изгоре тригодишно девојче во својот дом

Голема трагедија во Македонија – изгоре тригодишно девојче во својот дом

пред еден месец - Курир - Хроника

За време на пожарот внатре во куќата била неговата три годишна ќерка, која се здобила со тешки изгореници, па морала да биде транспортирана на скопските клиники.

Изгоре дете во семејна куќа во струшкото село Ново Село

Изгоре дете во семејна куќа во струшкото село Ново Село

пред еден месец - +Инфо - Македонија

Тригодишно дете од струшкото село Ново Село починало, поради тешки изгореници, кои ги добило во пожар кој избувнал во семејниот дом.

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

пред еден месец - A1on - Македонија

Тригодишно девојче од струшко Ново Село почина како последица на изгореници кои ги добила во пожарот што ја зафатил нивната куќа.

Голема трагедија во Македонија   изгоре тригодишно дете во својот дом

Голема трагедија во Македонија – изгоре тригодишно дете во својот дом

пред еден месец - Република - Без катеторија

Вчера утрината во струшкото село Ново Село, во домот на 32-годишниот Г.И настанал пожар, од засега непознати причини, соопштуваат од МВР.

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

пред еден месец - еМАГАЗИН - Македонија

Тригодишно девојче од струшко Ново Село почина како последица на изгореници кои ги добила во пожарот што ја зафатил нивната куќа.

Голема трагедија во Македонија   изгоре тригодишно дете во својот дом

Голема трагедија во Македонија - изгоре тригодишно дете во својот дом

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

Вчера утрината во струшкото село Ново Село, во домот на 32-годишниот Г.И настанал пожар, од засега непознати причини, соопштуваат од МВР.

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

Почина тригодишно девојче од изгореници во пожар

пред еден месец - Либертас - Македонија

Тригодишно девојче од струшко Ново Село почина како последица на изгореници кои ги добила во пожарот што ја зафатил нивната куќа.

Тригодишно девојче загина во пожар во струшко

Тригодишно девојче загина во пожар во струшко

пред еден месец - Локално - Хроника

Вчера во 11 часот во куќата сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, а во куќата била неговата тригодишна ќерка, која се здобила со изгореници.

Тригодишно девојче загина во пожар во Струшко

Тригодишно девојче загина во пожар во Струшко

пред еден месец - Кајгана - Хроника

Според информациите на МВР, вчера во 11 часот во куќата во сопственост на Г.И.(32) од засега непознати причини настанал пожар, а во него нашла неговата тригодишна ќерка, која се здобила со изгореници.

Времеплов
x