20
МВР Следењето на комуникациите се одвива исклучиво согласно процедурата

МВР: Следењето на комуникациите се одвива исклучиво согласно процедурата

пред 3 недели - 24 вести - Македонија

Министерството за внатрешни работи ги отфрли обвинувањата кои денеска ги изнесе Оливер Андонов од ВМРО ДПМНЕ дека се прислушуваат членови на раководство на партијата.

Андонов МВР призна дека го прислушкува врвот на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: МВР призна дека го прислушкува врвот на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - 24 вести - Македонија

Министерството за внатрешни работи призна дека врши системско следење на комуникациите на политичарите од ВМРО-ДПМНЕ, изјави Оливер Андонов од ВМРО ДПМНЕ.

МВР демантира дека се прислушуваат членови на некоја политичка партија

МВР демантира дека се прислушуваат членови на некоја политичка партија

пред 3 недели - Макфакс - Македонија

Министерството за внатрешни работи повторно демантира дека се прислушкуваат членови на раководство на некоја политичка партија.

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

пред 3 недели - +Инфо - Македонија

Министерството за внатрешни работи (МВР) демантира дека се прислушуваат членови на раководство на некоја политичка партија.

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

пред 3 недели - Канал 5 - Македонија

- Тоа не е точно. МВР ги отфрла како целосна невистина наводите изнесени во јавноста од една политичка партија. Времето на злоупотреби на МВР за партиски цели заврши со промената на власта.

Андонов: МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - Денешен - Македонија

МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот...

МВР Не е точно дека се прислушкуваат членови на раководство на некоја политичка партија

МВР: Не е точно дека се прислушкуваат членови на раководство на некоја политичка партија

пред 3 недели - A1on - Македонија

Министерството за внатрешни работи испрати демант на обвинувањата дека се прислушкуваат членови на ВМРО-ДПМНЕ. „Министерството за внатрешни работи повторно демантира дека се прислушкуваат членови на раководство на некоја политичка партија.

Андонов Од МВР признаa дека го прислушкувaат целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: Од МВР признаa дека го прислушкувaат целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - Start.mk - Македонија

МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот...

Андонов Од МВР признаa дека го прислушкувaат целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: Од МВР признаa дека го прислушкувaат целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - Република - Македонија

МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот...

Андонов МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - Курир - Македонија

-„Тоа што го прави МВР е легално и со наредба од судот преку Јавното обвинителство, а токму обвинителството е тоа што ги води истрагите.

Како дознал Груевски дека тајните служби водат досие

Како дознал Груевски дека тајните служби водат досие?

пред 3 недели - Либертас - Македонија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, во интервју за една телевизија, обвини дека членови на партијата се прислушувани во изминатиот период и дека во УБК е отворено досие под името „Македонски екстремизам и тероризам“.

Андонов МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - Прес 24 - Македонија

МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот...

ВМРО ДПМНЕ Во Македонија на власт дојде мафијашко здруженије наречено СДС

ВМРО-ДПМНЕ: Во Македонија на власт дојде мафијашко здруженије наречено СДС

пред 3 недели - Макфакс - Македонија

Вадењето на пиштоли на граѓани кои ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус. Граѓаните...

ВМРО ДПМНЕ Со Македонија владее мафија  луѓе од СДСМ секојдневно вперуваат пиштоли

ВМРО-ДПМНЕ: Со Македонија владее мафија – луѓе од СДСМ секојдневно вперуваат пиштоли

пред 3 недели - Република - Македонија

Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здруженије наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

МВР Не се прислушува раководството на ниту една партија

МВР: Не се прислушува раководството на ниту една партија

пред 3 недели - Нова ТВ - Македонија

Министерството за внатрешни работи демантира дека се прислушуваат членови на раководство на некоја политичка партија. – МВР ги отфрла како целосна невистина наводите изнесени во јавноста од една политичка партија.

ВМРО ДПМНЕ Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здруженије наречено СДС се закануваат по живот поради политичка определба

ВМРО-ДПМНЕ: Во Македонија на власт не дојде политичка партија, туку мафијашко здруженије наречено СДС- се закануваат по живот поради политичка определба

пред 3 недели - Курир - Македонија

Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здруженије наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

Андонов МВР призна дека го прислушкува врвот на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: МВР призна дека го прислушкува врвот на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - A1on - Македонија

Оливер Андонов од ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција изјави дека МВР признале дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ.

ВМРО ДПМНЕ Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здружение СДС

ВМРО-ДПМНЕ: Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здружение СДС

пред 3 недели - Пулс 24 - Македонија

Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здружение наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

ВМРО ДПМНЕ Мафијаши симпатизери на СДС вршат притисок врз гласачи во Демир Капија

ВМРО-ДПМНЕ: Мафијаши, симпатизери на СДС, вршат притисок врз гласачи во Демир Капија

пред 3 недели - A1on - Македонија

„Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здружение наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

пред 3 недели - Либертас - Македонија

Министерството за внатрешни работи (МВР) демантира дека се прислушуваат членови на раководство на некоја политичка партија.

ВМРО ДПМНЕ МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

ВМРО ДПМНЕ: МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - Либертас - Македонија

Соопштение за медиуми на ВМРО ДПМНЕ МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот Никола Груевски, дека МВР прислушкува над 100 луѓе од врвот на партијата.

ВМРО ДПМНЕ Во Демир Капија на граѓанин на врата тропнала мафијата на СДСМ која со огнено оружје им се заканува дека ќе ги убие

ВМРО-ДПМНЕ: Во Демир Капија на граѓанин на врата тропнала мафијата на СДСМ која со огнено оружје им се заканува дека ќе ги убие

пред 3 недели - Либертас - Македонија

„Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здруженије наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

Груевски Службите прислушуваат стотина членови на ВМРО ДПМНЕ

Груевски: Службите прислушуваат стотина членови на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - Алфа - Македонија

Прислушувањето продолжува, МВР нормално демантира. - Цел е раководството на ВМРО ДПМНЕ, над сто лица, Груевски во интервју за Алфа.

Груевски ја обвини власта за масовно прислушување и изборен фалсификат

Груевски ја обвини власта за масовно прислушување и изборен фалсификат

пред 3 недели - Сител - Македонија

Embedded video for Груевски ја обвини власта за масовно прислушување и изборен фалсификат Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ во интервју...

Груевски дополнително ќе прави анализа за неговата одговорност за резултатите од изборите

Груевски дополнително ќе прави анализа за неговата одговорност за резултатите од изборите

пред 3 недели - 24 вести - Македонија

Тајните служби го прислушувале раководството на ВМРО-ДПМНЕ и отвориле досие тврди лидерот на опозицијата Никола Груевски во интревју за Алфа.

Груевски бил прислушуван МВР тврди дека комуникациите се следат само според закон

Груевски бил прислушуван, МВР тврди дека комуникациите се следат само според закон

пред 3 недели - Телма - Македонија

Министерството за внатрешни работи потврдува дека се следат комуникации, но само според процедурите и законите, отфрлајќи...

МВР Прислушувањето се врши легално со наредби од судот

МВР: Прислушувањето се врши легално со наредби од судот

пред 3 недели - еМАГАЗИН - Македонија

Следењето на комуникациите во Министерството за внатрешни работи се врши во согласност со законските процедури – со наредба...

МВР Прислушувањето е легално и со наредба од суд

МВР: Прислушувањето е легално и со наредба од суд

пред 3 недели - +Инфо - Македонија

Во Министерството за внатрешни работи (МВР) следењето на комуникациите се одвива исклучиво согласно процедурата пропишана...

МВР Следењето на комуникациите е легално и со наредба од суд

МВР: Следењето на комуникациите е легално и со наредба од суд

пред 3 недели - Нова ТВ - Македонија

Во Министерството за внатрешни работи  следењето на комуникациите се одвива исклучиво согласно процедурата пропишана во постојните...

Груевски за Алфа Службите ме прислушуваат мене и стотина членови на ВМРО ДПМНЕ

Груевски за Алфа: Службите ме прислушуваат мене и стотина членови на ВМРО-ДПМНЕ

пред 3 недели - еМАГАЗИН - Македонија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ во интервју за ТВ Алфа изјави дека првиот круг од локалните избори се најнедемократските во досегашната историја на Македонија што како што кажа во овој момент му одговара на меѓународниот фактор.

Времеплов
x