20
Анкета Лидер како Груевски со години да бараме нема да најдеме

Анкета: Лидер како Груевски со години да бараме нема да најдеме

пред 4 недели - A1on - Македонија

Членовите на ВМРО-ДПМНЕ кои што денес присуствуваа на свечената академија во Штип, по повод празникот 23 Октомври дадоа поддршка за претседателот на партијата, Никола Груевски.

МВР Следењето на комуникациите се одвива исклучиво согласно процедурата

МВР: Следењето на комуникациите се одвива исклучиво согласно процедурата

пред 4 недели - 24 вести - Македонија

Министерството за внатрешни работи ги отфрли обвинувањата кои денеска ги изнесе Оливер Андонов од ВМРО ДПМНЕ дека се прислушуваат членови на раководство на партијата.

Андонов МВР призна дека го прислушкува врвот на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: МВР призна дека го прислушкува врвот на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели - 24 вести - Македонија

Министерството за внатрешни работи призна дека врши системско следење на комуникациите на политичарите од ВМРО-ДПМНЕ, изјави Оливер Андонов од ВМРО ДПМНЕ.

МВР демантира дека се прислушуваат членови на некоја политичка партија

МВР демантира дека се прислушуваат членови на некоја политичка партија

пред 4 недели - Макфакс - Македонија

Министерството за внатрешни работи повторно демантира дека се прислушкуваат членови на раководство на некоја политичка партија.

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

пред 4 недели - +Инфо - Македонија

Министерството за внатрешни работи (МВР) демантира дека се прислушуваат членови на раководство на некоја политичка партија.

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

пред 4 недели - Канал 5 - Македонија

- Тоа не е точно. МВР ги отфрла како целосна невистина наводите изнесени во јавноста од една политичка партија. Времето на злоупотреби на МВР за партиски цели заврши со промената на власта.

Анкета Нашиот лидер е најдобриот лидер што може да постои

Анкета: Нашиот лидер е најдобриот лидер што може да постои?

пред 4 недели - Либертас - Македонија

Членовите на ВМРО-ДПМНЕ кои што денес присуствуваа на свечената академија во Штип, по повод празникот 23 Октомври дадоа поддршка за претседателот на партијата, Никола Груевски.

Андонов: МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели - Денешен - Македонија

МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот...

МВР Не е точно дека се прислушкуваат членови на раководство на некоја политичка партија

МВР: Не е точно дека се прислушкуваат членови на раководство на некоја политичка партија

пред 4 недели - A1on - Македонија

Министерството за внатрешни работи испрати демант на обвинувањата дека се прислушкуваат членови на ВМРО-ДПМНЕ. „Министерството за внатрешни работи повторно демантира дека се прислушкуваат членови на раководство на некоја политичка партија.

Андонов Од МВР признаa дека го прислушкувaат целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: Од МВР признаa дека го прислушкувaат целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели - Start.mk - Македонија

МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот...

Андонов Од МВР признаa дека го прислушкувaат целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: Од МВР признаa дека го прислушкувaат целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели - Република - Македонија

МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот...

Андонов МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели - Курир - Македонија

-„Тоа што го прави МВР е легално и со наредба од судот преку Јавното обвинителство, а токму обвинителството е тоа што ги води истрагите.

Како дознал Груевски дека тајните служби водат досие

Како дознал Груевски дека тајните служби водат досие?

пред 4 недели - Либертас - Македонија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, во интервју за една телевизија, обвини дека членови на партијата се прислушувани во изминатиот период и дека во УБК е отворено досие под името „Македонски екстремизам и тероризам“.

Андонов МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели - Прес 24 - Македонија

МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот...

ВМРО ДПМНЕ Во Македонија на власт дојде мафијашко здруженије наречено СДС

ВМРО-ДПМНЕ: Во Македонија на власт дојде мафијашко здруженије наречено СДС

пред 4 недели - Макфакс - Македонија

Вадењето на пиштоли на граѓани кои ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус. Граѓаните...

ВМРО ДПМНЕ Со Македонија владее мафија  луѓе од СДСМ секојдневно вперуваат пиштоли

ВМРО-ДПМНЕ: Со Македонија владее мафија – луѓе од СДСМ секојдневно вперуваат пиштоли

пред 4 недели - Република - Македонија

Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здруженије наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

МВР Не се прислушува раководството на ниту една партија

МВР: Не се прислушува раководството на ниту една партија

пред 4 недели - Нова ТВ - Македонија

Министерството за внатрешни работи демантира дека се прислушуваат членови на раководство на некоја политичка партија. – МВР ги отфрла како целосна невистина наводите изнесени во јавноста од една политичка партија.

ВМРО ДПМНЕ Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здруженије наречено СДС се закануваат по живот поради политичка определба

ВМРО-ДПМНЕ: Во Македонија на власт не дојде политичка партија, туку мафијашко здруженије наречено СДС- се закануваат по живот поради политичка определба

пред 4 недели - Курир - Македонија

Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здруженије наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

Андонов МВР призна дека го прислушкува врвот на ВМРО ДПМНЕ

Андонов: МВР призна дека го прислушкува врвот на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели - A1on - Македонија

Оливер Андонов од ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција изјави дека МВР признале дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ.

ВМРО ДПМНЕ Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здружение СДС

ВМРО-ДПМНЕ: Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здружение СДС

пред 4 недели - Пулс 24 - Македонија

Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здружение наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

ВМРО ДПМНЕ Мафијаши симпатизери на СДС вршат притисок врз гласачи во Демир Капија

ВМРО-ДПМНЕ: Мафијаши, симпатизери на СДС, вршат притисок врз гласачи во Демир Капија

пред 4 недели - A1on - Македонија

„Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здружение наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

МВР демантира дека се прислушуваат членови на раководство на политичка партија

пред 4 недели - Либертас - Македонија

Министерството за внатрешни работи (МВР) демантира дека се прислушуваат членови на раководство на некоја политичка партија.

ВМРО ДПМНЕ МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО ДПМНЕ

ВМРО ДПМНЕ: МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ

пред 4 недели - Либертас - Македонија

Соопштение за медиуми на ВМРО ДПМНЕ МВР призна дека го прислушкува целиот врв на ВМРО-ДПМНЕ. МВР ги потврди наводите на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, господинот Никола Груевски, дека МВР прислушкува над 100 луѓе од врвот на партијата.

ВМРО ДПМНЕ Владата на СДС и Заев спроведе криминални избори

ВМРО-ДПМНЕ: Владата на СДС и Заев спроведе криминални избори

пред 4 недели - Прес 24 - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ денеска преку соопштение истакна дека СДСМ владее како полициска хунта во државава, а не како демократска власт.

ВМРО-ДПМНЕ: Владата на СДС и Заев спроведе криминални избори

пред 4 недели - Денешен - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ денеска преку соопштение истакна дека СДСМ владее како полициска хунта во државава, а не како демократска власт.

ВМРО ДПМНЕ Владата на СДС и Заев спроведе криминални избори

ВМРО-ДПМНЕ: Владата на СДС и Заев спроведе криминални избори

пред 4 недели - Курир - Македонија

-Владата на СДС и Зоран Заев спроведе криминални избори и со тоа остави црна трага и голема дамка во историјата на Македонија.

ВМРО ДПМНЕ Заев и СДС се плашат од слободни избори

ВМРО-ДПМНЕ: Заев и СДС се плашат од слободни избори

пред 4 недели - A1on - Македонија

„СДС владее како полициска хунта во државава, а не како демократска власт. Владата на СДС и Зоран Заев спроведе криминални избори и со тоа остави црна трага и голема дамка во историјата на Македонија.

ВМРО ДПМНЕ Во Демир Капија на граѓанин на врата тропнала мафијата на СДСМ која со огнено оружје им се заканува дека ќе ги убие

ВМРО-ДПМНЕ: Во Демир Капија на граѓанин на врата тропнала мафијата на СДСМ која со огнено оружје им се заканува дека ќе ги убие

пред 4 недели - Либертас - Македонија

„Во Македонија на власт не дојде политичка партија туку мафијашко здруженије наречено СДС. Вадењето на пиштоли на граѓани кој ги почитуваат законите станаа секојдневие во Македонија во овој изборен циклус.

ВМРО ДПМНЕ Лагите на Заев нема да го покријат фактот дека се одржаа најкриминалните избори досега

ВМРО-ДПМНЕ: Лагите на Заев нема да го покријат фактот дека се одржаа најкриминалните избори досега

пред еден месец - Макфакс - Македонија

Ова се први избори во кои што беше убиен директен учесник во изборниот процес. На кандидат за градоначалник му беше скршен черепот, а секојдневно пристигнуваат сведочења за закани со оружје, заплашувања и поткуп.

ВМРО ДПМНЕ Лагите на Заев нема да го покријат фактот дека се одржаа најкриминалните избори досега

ВМРО-ДПМНЕ: Лагите на Заев нема да го покријат фактот дека се одржаа најкриминалните избори досега

пред еден месец - A1on - Македонија

„Ова се први избори во кои што беше убиен директен учесник во изборниот процес. На кандидат за градоначалник му беше скршен черепот, а секојдневно пристигнуваат сведочења за закани со оружје, заплашувања и поткуп.

Времеплов
x