20
Десет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар

Десет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар

пред 4 дена - Сител - Македонија

Embedded video for Десет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар Наместо во училишните клупи, десет ученици од ОУ...

Повредени 30 ученици од Демир хисар

Повредени 30 ученици од Демир хисар

пред 4 дена - Start.mk - Македонија

Околу 30 ученици биле повредени во сообраќајна несреќа која се случила денеска, кога автобусот со кој се превезувале се судрил со друго возило на патот Демир Хисар – Крушево, соопшти полицијата.

Повредени 30 ученици од Демир хисар

Повредени 30 ученици од Демир хисар

пред 4 дена - Вечер - Македонија

Околу 30 ученици биле повредени во сообраќајна несреќа која се случила денеска, кога автобусот со кој се превезувале се судрил со друго возило на патот Демир Хисар – Крушево, соопшти полицијата.

10 деца повредени во тешка сообраќајна несреќа

10 деца повредени во тешка сообраќајна несреќа

пред 4 дена - 24 вести - Македонија

Десет ученици од основното училште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар беа повредени во сообрајќајната несреќа која се случи на патниот правец Демир Хисар-Кичево.

Триесет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар

Триесет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар

пред 4 дена - Сител - Македонија

Embedded video for Триесет основци повредени во сообраќајка кај Демир Хисар Наместо во училишните клупи, десет ученици од...

Повредените ученици на патот Демир Хисар пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици на патот Демир Хисар пуштени дома, возачот задржан на лекување

пред 4 дена - MK News - Македонија

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот.

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар Повредени 30 ученици

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар: Повредени 30 ученици

пред 4 дена - MK News - Македонија

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево.

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

пред 4 дена - еМАГАЗИН - Македонија

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот.

Учениците повредени во сообраќајката пуштени дома еден од возачите задржан на лекување

Учениците повредени во сообраќајката пуштени дома, еден од возачите задржан на лекување

пред 4 дена - 24 вести - Македонија

Десет ученици се полесно повредени во сообраќајка на комбе и автобус на патот Демир Хисар – Кичево што се случила утринава.

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

пред 4 дена - МТВ 1 - Македонија

Изутрината на патот Демир Хисар-Кичево во сообраќајка се повредени 30 основци од училиштето „Гоце Делчев“ од Демир Хисар.

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

пред 4 дена - A1on - Македонија

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот.

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

пред 4 дена - Сител - Македонија

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот.

Повредените ученици пуштени на домашно лекување, возачот се’ уште во болница

пред 4 дена - Канал 77 - Македонија

Еден од возачите на автобусот кој утринава се судри со комбе на на патот Демир Хисар – Кичево е потешко повреден. Десетте...

Детали за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

Детали за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

пред 4 дена - Република - Без катеторија

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар – Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот.

ДЕТАЛИ за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

ДЕТАЛИ за здравствената состојба на учениците и возачите по сообраќајката кај Демир Хисар

пред 4 дена - Курир - Македонија

Од Клиничката болница во Битола, каде се однесени повредените, информираат дека повредените ученици по укажаната лекарска помош се пуштени дома, а возачот, кој е потешко повреден, е задржан на лекување.

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар  Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар – Кичево

пред 4 дена - Популарно - Македонија

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи изутрината околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево.

Детали за здравствената состојба на учениците од Демир Хисар

Детали за здравствената состојба на учениците од Демир Хисар

пред 4 дена - Прес 24 - Македонија

Десет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот.

Повредените ученици пуштени дома возачот задржан на лекување

Повредените ученици пуштени дома, возачот задржан на лекување

пред 4 дена - +Инфо - Македонија

есет од учениците кои се превезуваа во автобусот кој утринава се судри со комбе на патот Демир Хисар - Кичево се полесно повредени, а потешко повреден е еден од возачите на автобусот.

10 деца повредени во судир на школски автобус и комбе на патот Демир Хисар  Кичево

10 деца повредени во судир на школски автобус и комбе на патот Демир Хисар - Кичево

пред 4 дена - Канал 5 - Македонија

Во несреќата се повредени и двајцата возачи. Сите 12 лица веднаш биле пренесени во битолската клиничка болница, каде откако...

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар  повредени 30 ученици

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар – повредени 30 ученици

пред 4 дена - Start.mk - Македонија

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево.

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар  повредени 30 ученици

Тешка сообраќајна несреќа кај Демир Хисар – повредени 30 ученици

пред 4 дена - Вечер - Македонија

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево.

Учениците во сообраќајката полесно повредени еден од возачите задржан на лекување

Учениците во сообраќајката полесно повредени, еден од возачите задржан на лекување

пред 4 дена - 24 вести - Македонија

Десет ученици се полесно повредени во сообраќајка на комбе и автобус на патот Демир Хисар – Кичево што се случила утринава.

Повредените ученици полесно повредени еден од возачите задржан на лекување

Повредените ученици полесно повредени, еден од возачите задржан на лекување

пред 4 дена - 24 вести - Македонија

Десет ученици се полесно повредени во сообраќајка на комбе и автобус на патот Демир Хисар – Кичево што се случила утринава.

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

пред 4 дена - Start.mk - Македонија

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево.

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

пред 4 дена - Вечер - Македонија

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево.

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

Повредени триесетина ученици во сообраќајна несреќа меѓу комбе и автобус

пред 4 дена - Макфакс - Македонија

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево.

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар Кичево

Триесетина ученици повредени во сообраќајка на патот Демир Хисар- Кичево

пред 4 дена - МТВ 1 - Македонија

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случила изутрината на патот Демир Хисар - Кичево.

Триесетина ученици повредени во сообраќајка

Триесетина ученици повредени во сообраќајка

пред 4 дена - A1on - Македонија

Триесетина ученици од основното училиште „Гоце Делчев“ од Демир Хисар се повредени во сообраќајна несреќа што се случи меѓу комбе и автобус изутринава околу 07:30 часот на патот Демир Хисар – Кичево.

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар Повредени 30 ученици

Тешка сообраќајка пред Демир Хисар: Повредени 30 ученици

пред 4 дена - Сител - Македонија

Триесетина ученици се повредени во сообраќајна несреќа што се случи утрово, околу 7.30 часот, на патниот правец Демир Хисар-Кичево.

Судир на автобус и комбе на патот Демир Хисар  Кичево повредени 30 ученици

Судир на автобус и комбе на патот Демир Хисар – Кичево, повредени 30 ученици

пред 4 дена - Курир - Хроника

Покрај учениците кои се здобиле со телесни повреди, како што информираа од МВР за МИА, тешко е повреден и возачот на автобусот З.

Времеплов
x