20
Тројца малолетници нападнати со нож  им украле 1 500 денари

Тројца малолетници нападнати со нож, им украле 1.500 денари

пред 3 недели - Start.mk - Македонија

Тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години биле нападнати синоќа околу 19 часот на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје од две непознати лица, кои со закана со нож им одзеле 1.

Тројца малолетници нападнати со нож  им украле 1 500 денари

Тројца малолетници нападнати со нож, им украле 1.500 денари

пред 3 недели - Вечер - Скопје

Тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години биле нападнати синоќа околу 19 часот на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје од две непознати лица, кои со закана со нож им одзеле 1.

Нападнати малолетници во Скопје  со закана со нож им одзеле 1 500 денари

Нападнати малолетници во Скопје, со закана со нож им одзеле 1.500 денари

пред 3 недели - A1on - Македонија

Тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години биле нападнати синоќа околу 19 часот на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје од две непознати лица кои со закана со нож им одзеле 1.

Тројца малолетници нападнати со нож  им украле 1 500 денари

Тројца малолетници нападнати со нож, им украле 1.500 денари

пред 3 недели - Макфакс - Без катеторија

Тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години биле нападнати синоќа околу 19 часот на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје од две непознати лица, кои со закана со нож им одзеле 1.

Три малолетни деца нападнати со нож на Партизанска

Три малолетни деца нападнати со нож на Партизанска

пред 3 недели - Пулс 24 - Македонија

На булеварот „Партизански одреди“ во Скопје, вчера во 19 часот биле нападнати три малолетни деца, информираат од МВР. Две...

Со нож нападнати три малолетни деца на Партизанска

Со нож нападнати три малолетни деца на Партизанска

пред 3 недели - Сител - Македонија

На булеварот „Партизански одреди“ во Скопје, вчера во 19 часот биле нападнати три малолетни деца, информираат од МВР. Две...

Нападнати малолетници во Скопје  им одзеле 1 500 денари

Нападнати малолетници во Скопје, им одзеле 1.500 денари

пред 3 недели - Курир - Хроника

Тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години биле нападнати синоќа околу 19 часот на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје од две непознати лица кои со закана со нож им одзеле 1.

Ограбени тројца малолетници во Скопје

Ограбени тројца малолетници во Скопје

пред 3 недели - +Инфо - Македонија

Тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години биле нападнати синоќа околу 19 часот на булеварот Партизански одреди во Скопје од две непознати лица кои со закана со нож им одзеле 1.

Со нож нападнати три малолетни деца на Партизанска

Со нож нападнати три малолетни деца на Партизанска

пред 3 недели - Прес 24 - Хроника

На булеварот „Партизански одреди“ во Скопје, вчера во 19 часот биле нападнати три малолетни деца, информираат од МВР. Две...

Тројца малолетници нападнати со нож  им украле 1 500 денари

Тројца малолетници нападнати со нож, им украле 1.500 денари

пред 3 недели - Кајгана - Хроника

Тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години биле нападнати синоќа околу 19 часот на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје од две непознати лица, кои со закана со нож им одзеле 1.

Нападнати малолетници во Скопје  со закана со нож им одзеле 1 500 денари

Нападнати малолетници во Скопје, со закана со нож им одзеле 1.500 денари

пред 3 недели - Либертас - Македонија

Тројца малолетници на возраст од 15 и 16 години биле нападнати синоќа околу 19 часот на булеварот „Партизански одреди“ во Скопје од две непознати лица кои со закана со нож им одзеле 1.

Времеплов
x