20
Куќа изгоре во пожар во Скопје нема повредени лица

Куќа изгоре во пожар во Скопје, нема повредени лица

пред еден месец - Алфа - Македонија

Пожар избувнал вчера во куќа во Скопје која целосно била опожарена, а зафатени биле и уште три соседни куќи. Повредени лица нема, а причинета е само материјална штета.

Куќа изгоре три други опожарени во Шутка

Куќа изгоре, три други опожарени во Шутка

пред еден месец - Start.mk - Македонија

Голем пожар во Скопје, една куќа целосно изгорена а уште три оштетени. Од МВР известуваат дека вчера околу 10часот и 50 минути...

Куќа изгоре три други опожарени во Шутка

Куќа изгоре, три други опожарени во Шутка

пред еден месец - Вечер - Скопје

Голем пожар во Скопје, една куќа целосно изгорена а уште три оштетени. Од МВР известуваат дека вчера околу 10часот и 50 минути...

Куќа изгоре во пожар во Скопје нема повредени лица

Куќа изгоре во пожар во Скопје, нема повредени лица

пред еден месец - A1on - Македонија

Пожар избувнал вчера во куќа во Скопје која целосно била опожарена, а зафатени биле и уште три соседни куќи. Повредени лица нема, а причинета е само материјална штета.

Голем пожар во Скопје До темел изгорена една куќа а уште три оштетени соседите ги спасувале децата

Голем пожар во Скопје: До темел изгорена една куќа а уште три оштетени- соседите ги спасувале децата

пред еден месец - Сител - Македонија

Голем пожар во Скопје, една куќа целосно изгорена а уште три оштетени. Од МВР известуваат дека вчера околу 10часот и 50 минути...

Куќа изгоре во Скопје нема повредени

Куќа изгоре во Скопје, нема повредени

пред еден месец - Канал 5 - Македонија

Повредени нема, а причинета е материјална штета. Во куќата во која избувнал пожарот биле малолетните деца на сопственикот, но тие биле навремено евакуирани од соседите.

Голем пожар во Скопје пет деца спасени навреме

Голем пожар во Скопје, пет деца спасени навреме

пред еден месец - Курир - Хроника

Пожар избувнал вчера околу 10:50 часот во куќата сопственост на А.Џ.(48) на улицата „Брсјачка Буна“ во Скопје, од засега непознати причини.

Голем пожар во Скопје До темел изгорена една куќа а уште три оштетени соседите ги спасувале децата

Голем пожар во Скопје: До темел изгорена една куќа а уште три оштетени- соседите ги спасувале децата

пред еден месец - Република - Без катеторија

Голем пожар во Скопје, една куќа целосно изгорена а уште три оштетени. Од МВР известуваат дека вчера околу 10часот и 50 минути...

Спасени пет деца од опожарена куќа во Скопје

Спасени пет деца од опожарена куќа во Скопје

пред еден месец - +Инфо - Македонија

Вчера на улицата Брсјачка буна во Скопје од засега непознати причини избувнал пожар во куќата на А.Џ. (48). Во куќата биле неговите пет малолетни деца кои навремено биле евакуирани од соседите.

Голем пожар во Скопје До темел изгорена една куќа а уште три оштетени соседите ги спасувале децата

Голем пожар во Скопје: До темел изгорена една куќа а уште три оштетени- соседите ги спасувале децата

пред еден месец - Прес 24 - Хроника

Голем пожар во Скопје, една куќа целосно изгорена а уште три оштетени. Од МВР известуваат дека вчера околу 10часот и 50 минути...

Пожар во куќа во Скопје во која имало пет деца соседите ги евакуирале

Пожар во куќа во Скопје во која имало пет деца, соседите ги евакуирале

пред еден месец - Либертас - Македонија

Вчера околу 10:50 часот било пријавено дека во Скопје на ул.„Брсјачка Буна“ од засега непознати причини избувнал пожар во куќата сопственост на А.

Времеплов
x