20
Протест на ВМРО ДПМНЕ пред Основниот суд Скопје 1

Протест на ВМРО-ДПМНЕ пред Основниот суд Скопје 1

пред една недела - Алфа - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ вечерва одржа протест пред Основниот суд Скопје 1, на кој учесниците истакнаа дека судовите и судиите под притисок на власта судат политички и по партиска директива.

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев Сандански и на Ќосето порача ВМРО ДПМНЕ

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев, Сандански и на Ќосето, порача ВМРО-ДПМНЕ

пред една недела - Start.mk - Македонија

Сите 36 луѓе се жртва на политички реваншизам и прогон од страна на антидржавната хунта на СДСМ. Сакам од овде да им порачаме...

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев Сандански и на Ќосето порача ВМРО ДПМНЕ

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев, Сандански и на Ќосето, порача ВМРО-ДПМНЕ

пред една недела - Вечер - Македонија

Сите 36 луѓе се жртва на политички реваншизам и прогон од страна на антидржавната хунта на СДСМ. Сакам од овде да им порачаме...

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев Сандански и на Ќосето порача ВМРО ДПМНЕ

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев, Сандански и на Ќосето, порача ВМРО-ДПМНЕ

пред една недела - Макфакс - Македонија

Сите 36 луѓе се жртва на политички реваншизам и прогон од страна на антидржавната хунта на СДСМ. Сакам од овде да им порачаме...

Протести на ВМРО ДПМНЕ пред судот

Протести на ВМРО-ДПМНЕ пред судот

пред една недела - Сител - Македонија

Embedded video for Протести на ВМРО-ДПМНЕ пред судот

Протест на ВМРО ДПМНЕ пред Основниот суд Скопје 1

Протест на ВМРО-ДПМНЕ пред Основниот суд Скопје 1

пред една недела - Канал 5 - Македонија

Говорниците порачаа дека правдата ќе излезе на виделина, обвинија дека во затворите се наоѓаат невини луѓе, а дека убијци се на слобода.

Колариќ СДСМ ја замолкна правдата во Македонија а судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички

Колариќ: СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, а судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички

пред една недела - Курир - Македонија

СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички и под партиски притисок и директива.

Колариќ СДСМ ја замолкна правдата во Македонија  судиите под притисок на партијата на власт судат политички

Колариќ:СДСМ ја замолкна правдата во Македонија - судиите под притисок на партијата на власт судат политички

пред една недела - Прес 24 - Македонија

СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички и под партиски притисок и директива.

Нацев Нема да дозволиме оние чии што единствен грев е што ја сакаат својата татковина да останат во затворите

Нацев: Нема да дозволиме оние чии што единствен грев е што ја сакаат својата татковина да останат во затворите

пред една недела - Курир - Македонија

Вечерва и денес се собравме за да им дадеме поддршка на нашите браќа и сестри маченици кои се неправедно осудени за фингирани...

Протест на ВМРО ДПМНЕ пред Кривичен

Протест на ВМРО-ДПМНЕ пред Кривичен

пред една недела - 24 вести - Македонија

Со обвинувања за актуелната власт и за притворите, приврзаниците на опозициската ВМРО-ДПМНЕ и вечерва го продолжија протестот, овојпат пред Кривичниот суд Скопје.

Колариќ СДСМ ја замолкна правдата во Македонија а судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички

Колариќ: СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, а судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички

пред една недела - Пулс 24 - Македонија

СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички и под партиски притисок и директива.

Нацев Нема да дозволиме да останат во затвор само затоа што ја сакаат татковината

Нацев: Нема да дозволиме да останат во затвор само затоа што ја сакаат татковината

пред една недела - Прес 24 - Македонија

Вечерва и денес се собравме за да им дадеме поддршка на нашите браќа и сестри маченици кои се неправедно осудени за фингирани...

ВО ЖИВО Следете го протестот пред Кривичниот суд во Скопје

ВО ЖИВО: Следете го протестот пред Кривичниот суд во Скопје

пред една недела - Infomax - Македонија

Протестите во организација на ВМРО-ДПМНЕ продолжија и денес пред Кривичниот суд во Скопје. Претходно, ВМРО-ДПМНЕ најави дека поради оваа неправда која се случува останува на улиците се додека хунтата ги гази законите и се изживува со граѓаните.

ВМРО ДПМНЕ протестира за притворените

ВМРО ДПМНЕ протестира за притворените

пред една недела - Нова ТВ - Македонија

ВМРО ДПМНЕ и денеска протестираше пред Министерството за правда, поради приведените за случувањата на 27 април во Собранието.

ВМРО ДПМНЕ ОСТАНУВА НА БАРИКАДИТЕ СДС ја погреба демократијата остануваме на улиците блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

ВМРО-ДПМНЕ ОСТАНУВА НА БАРИКАДИТЕ: СДС ја погреба демократијата, остануваме на улиците- блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот!

пред една недела - Infomax - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

ВМРО ДПМНЕ продолжува со блокадите и протестите

ВМРО-ДПМНЕ продолжува со блокадите и протестите

пред една недела - МТВ 1 - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина, а уметници, оперски пејачи, режисери, актери и полициски професионалци лажно се обвинуваат за тероризам, велат од ВМРО-ДПМНЕ.

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

пред една недела - Алфа - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина. Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина.

ВМРО ДПМНЕ на протест и денеска  блокада на крстосници

ВМРО- ДПМНЕ на протест и денеска - блокада на крстосници

пред една недела - Скопје Инфо - Без катеторија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

пред една недела - Start.mk - Македонија

Опозицијата најави и денеска блокирање на крстосници низ Скопје, по што во 18 часот ќе протестираат пред Основниот суд Скопје 1 – Скопје.

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

пред една недела - Вечер - Македонија

Опозицијата најави и денеска блокирање на крстосници низ Скопје, по што во 18 часот ќе протестираат пред Основниот суд Скопје 1 – Скопје.

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

пред една недела - Макфакс - Македонија

Опозицијата најави и денеска блокирање на крстосници низ Скопје, по што во 18 часот ќе протестираат пред Основниот суд Скопје 1 – Скопје.

ВМРО ДПМНЕ повторно ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

ВМРО-ДПМНЕ повторно ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

пред една недела - Сител - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина. Македонија...

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

пред една недела - Канал 5 - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што се притвораат уметници, оперски пејачи, режисери, актери и активисти со измислени обвиненија.

ВМРО ДПМНЕ СДС ја погреба демократијата остануваме на улиците блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

ВМРО-ДПМНЕ: СДС ја погреба демократијата, остануваме на улиците- блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

пред една недела - Курир - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

Блокирани дел од раскрсниците до 17 часот во Скопје

Блокирани дел од раскрсниците до 17 часот во Скопје

пред една недела - Прес 24 - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

ВМРО-ДПМНЕ: Отткако хунтата на СДС е на власт Македонија не е демократска држава

пред една недела - ТВ Нова - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина, обвинуваат...

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе одржи протест пред Кривичен

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе одржи протест пред Кривичен

пред една недела - +Инфо - Македонија

Притворите за пратениците од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За подобра Македонија“ се целосно неосновани, исто како што е неосновано обвинението за тероризам кое им се става на товар, ним и на лицата поврзани со настаните од 27-ми април.

ВМРО-ДПМНЕ: СДС ја погреба демократијата, остануваме на улиците- блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

пред една недела - Денешен - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

ВМРО ДПМНЕ Македонија е единствената држава во Европа каде што пратеници се притвораат без причина

ВМРО-ДПМНЕ: Македонија е единствената држава во Европа каде што пратеници се притвораат без причина

пред една недела - A1on - Македонија

„Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина. Македонија...

Продолжуваат протестите на ВМРО ДПМНЕ

Продолжуваат протестите на ВМРО ДПМНЕ

пред една недела - Фаланга - Македонија

ВМРО ДПМНЕ и денеска протестираше пред Министерството за правда, поради приведените за случувањата на 27 април во Собранието.

Времеплов
x