20
Протест на ВМРО ДПМНЕ пред Основниот суд Скопје 1

Протест на ВМРО-ДПМНЕ пред Основниот суд Скопје 1

пред 6 дена - Алфа - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ вечерва одржа протест пред Основниот суд Скопје 1, на кој учесниците истакнаа дека судовите и судиите под притисок на власта судат политички и по партиска директива.

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев Сандански и на Ќосето порача ВМРО ДПМНЕ

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев, Сандански и на Ќосето, порача ВМРО-ДПМНЕ

пред 6 дена - Start.mk - Македонија

Сите 36 луѓе се жртва на политички реваншизам и прогон од страна на антидржавната хунта на СДСМ. Сакам од овде да им порачаме...

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев Сандански и на Ќосето порача ВМРО ДПМНЕ

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев, Сандански и на Ќосето, порача ВМРО-ДПМНЕ

пред 6 дена - Вечер - Македонија

Сите 36 луѓе се жртва на политички реваншизам и прогон од страна на антидржавната хунта на СДСМ. Сакам од овде да им порачаме...

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев Сандански и на Ќосето порача ВМРО ДПМНЕ

Притворените патриоти само ја продолжуваат борбата на Карев, Сандански и на Ќосето, порача ВМРО-ДПМНЕ

пред 6 дена - Макфакс - Македонија

Сите 36 луѓе се жртва на политички реваншизам и прогон од страна на антидржавната хунта на СДСМ. Сакам од овде да им порачаме...

Протести на ВМРО ДПМНЕ пред судот

Протести на ВМРО-ДПМНЕ пред судот

пред 6 дена - Сител - Македонија

Embedded video for Протести на ВМРО-ДПМНЕ пред судот

Протест на ВМРО ДПМНЕ пред Основниот суд Скопје 1

Протест на ВМРО-ДПМНЕ пред Основниот суд Скопје 1

пред 6 дена - Канал 5 - Македонија

Говорниците порачаа дека правдата ќе излезе на виделина, обвинија дека во затворите се наоѓаат невини луѓе, а дека убијци се на слобода.

Колариќ СДСМ ја замолкна правдата во Македонија а судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички

Колариќ: СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, а судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички

пред 6 дена - Курир - Македонија

СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички и под партиски притисок и директива.

Колариќ СДСМ ја замолкна правдата во Македонија  судиите под притисок на партијата на власт судат политички

Колариќ:СДСМ ја замолкна правдата во Македонија - судиите под притисок на партијата на власт судат политички

пред 6 дена - Прес 24 - Македонија

СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички и под партиски притисок и директива.

Нацев Нема да дозволиме оние чии што единствен грев е што ја сакаат својата татковина да останат во затворите

Нацев: Нема да дозволиме оние чии што единствен грев е што ја сакаат својата татковина да останат во затворите

пред 6 дена - Курир - Македонија

Вечерва и денес се собравме за да им дадеме поддршка на нашите браќа и сестри маченици кои се неправедно осудени за фингирани...

Протест на ВМРО ДПМНЕ пред Кривичен

Протест на ВМРО-ДПМНЕ пред Кривичен

пред 6 дена - 24 вести - Македонија

Со обвинувања за актуелната власт и за притворите, приврзаниците на опозициската ВМРО-ДПМНЕ и вечерва го продолжија протестот, овојпат пред Кривичниот суд Скопје.

Колариќ СДСМ ја замолкна правдата во Македонија а судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички

Колариќ: СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, а судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички

пред 6 дена - Пулс 24 - Македонија

СДСМ ја замолкна правдата во Македонија, судовите и судиите под притисок на партијата на власт судат политички и под партиски притисок и директива.

Нацев Нема да дозволиме да останат во затвор само затоа што ја сакаат татковината

Нацев: Нема да дозволиме да останат во затвор само затоа што ја сакаат татковината

пред 6 дена - Прес 24 - Македонија

Вечерва и денес се собравме за да им дадеме поддршка на нашите браќа и сестри маченици кои се неправедно осудени за фингирани...

ВО ЖИВО Следете го протестот пред Кривичниот суд во Скопје

ВО ЖИВО: Следете го протестот пред Кривичниот суд во Скопје

пред 6 дена - Infomax - Македонија

Протестите во организација на ВМРО-ДПМНЕ продолжија и денес пред Кривичниот суд во Скопје. Претходно, ВМРО-ДПМНЕ најави дека поради оваа неправда која се случува останува на улиците се додека хунтата ги гази законите и се изживува со граѓаните.

ВМРО ДПМНЕ протестира за притворените

ВМРО ДПМНЕ протестира за притворените

пред 6 дена - Нова ТВ - Македонија

ВМРО ДПМНЕ и денеска протестираше пред Министерството за правда, поради приведените за случувањата на 27 април во Собранието.

ВМРО ДПМНЕ ОСТАНУВА НА БАРИКАДИТЕ СДС ја погреба демократијата остануваме на улиците блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

ВМРО-ДПМНЕ ОСТАНУВА НА БАРИКАДИТЕ: СДС ја погреба демократијата, остануваме на улиците- блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот!

пред 6 дена - Infomax - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

ВМРО ДПМНЕ продолжува со блокадите и протестите

ВМРО-ДПМНЕ продолжува со блокадите и протестите

пред 6 дена - МТВ 1 - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина, а уметници, оперски пејачи, режисери, актери и полициски професионалци лажно се обвинуваат за тероризам, велат од ВМРО-ДПМНЕ.

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

пред 6 дена - Алфа - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина. Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина.

ВМРО ДПМНЕ на протест и денеска  блокада на крстосници

ВМРО- ДПМНЕ на протест и денеска - блокада на крстосници

пред 6 дена - Скопје Инфо - Без катеторија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

пред 6 дена - Start.mk - Македонија

Опозицијата најави и денеска блокирање на крстосници низ Скопје, по што во 18 часот ќе протестираат пред Основниот суд Скопје 1 – Скопје.

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

пред 6 дена - Вечер - Македонија

Опозицијата најави и денеска блокирање на крстосници низ Скопје, по што во 18 часот ќе протестираат пред Основниот суд Скопје 1 – Скопје.

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе протестира пред кривичен

пред 6 дена - Макфакс - Македонија

Опозицијата најави и денеска блокирање на крстосници низ Скопје, по што во 18 часот ќе протестираат пред Основниот суд Скопје 1 – Скопје.

ВМРО ДПМНЕ повторно ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

ВМРО-ДПМНЕ повторно ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

пред 6 дена - Сител - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина. Македонија...

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира раскрсници и ќе одржи протест пред Кривичниот суд

пред 6 дена - Канал 5 - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што се притвораат уметници, оперски пејачи, режисери, актери и активисти со измислени обвиненија.

ВМРО ДПМНЕ СДС ја погреба демократијата остануваме на улиците блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

ВМРО-ДПМНЕ: СДС ја погреба демократијата, остануваме на улиците- блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

пред 6 дена - Курир - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

Блокирани дел од раскрсниците до 17 часот во Скопје

Блокирани дел од раскрсниците до 17 часот во Скопје

пред 6 дена - Прес 24 - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

ВМРО-ДПМНЕ: Отткако хунтата на СДС е на власт Македонија не е демократска држава

пред 6 дена - ТВ Нова - Македонија

Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина, обвинуваат...

ВМРО ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе одржи протест пред Кривичен

ВМРО-ДПМНЕ ќе блокира крстосници и ќе одржи протест пред Кривичен

пред 6 дена - +Инфо - Македонија

Притворите за пратениците од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За подобра Македонија“ се целосно неосновани, исто како што е неосновано обвинението за тероризам кое им се става на товар, ним и на лицата поврзани со настаните од 27-ми април.

ВМРО-ДПМНЕ: СДС ја погреба демократијата, остануваме на улиците- блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

пред 6 дена - Денешен - Македонија

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата.

ВМРО ДПМНЕ Македонија е единствената држава во Европа каде што пратеници се притвораат без причина

ВМРО-ДПМНЕ: Македонија е единствената држава во Европа каде што пратеници се притвораат без причина

пред 6 дена - A1on - Македонија

„Македонија е единствената држава во Европа во која што народни избраници од опозицијата се притвораат без причина. Македонија...

Продолжуваат протестите на ВМРО ДПМНЕ

Продолжуваат протестите на ВМРО ДПМНЕ

пред 6 дена - Фаланга - Македонија

ВМРО ДПМНЕ и денеска протестираше пред Министерството за правда, поради приведените за случувањата на 27 април во Собранието.

Времеплов
x