20
Прилепчанец отишол по јадење  Го претепале и му го запалиле возилото

Прилепчанец отишол по јадење: Го претепале и му го запалиле возилото

пред една недела - Прес 24 - Хроника

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против 26-годишниот Д.

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

пред една недела - Start.mk - Македонија

Прилепската полиција до Основното јавно обвинителство – Прилеп поднела кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

пред една недела - Вечер - Скопје

Прилепската полиција до Основното јавно обвинителство – Прилеп поднела кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

Кривична пријава против двајца прилепчани кои физички нападнале човек и му го запалиле возилото

пред една недела - Макфакс - Без катеторија

Прилепската полиција до Основното јавно обвинителство – Прилеп поднела кривична пријава против Д.В. (26) и Б.Ј. (21), двајцата од Прилеп, поради постоење сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

Прво го натепале  па му го запалиле возилото

Прво го натепале, па му го запалиле возилото

пред една недела - +Инфо - Македонија

Двајца насилници од Прилеп добија кривични пријави откако без причина нападнале сограѓанин и му го запалиле авотмобилот, соопшти полицијата.

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

пред една недела - A1on - Македонија

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

Кривична пријава против двајца насилници од Прилеп

пред една недела - Лидер - Без катеторија

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп до Основното јавно обвинителство Прилеп поднесе кривична пријава против Д.

Времеплов
x