20
1 2 3 4 5 6 7 

Тинејџер од Хрватска си ги убил родителите бидејќи не му давале пари за дрога!

пред 4 часа - Без катеторија

Мама седна позади воланот, а јас зад неа. Пиштолот, кој го украдов од татко ми, го ставив меѓу нозе. Другар ми Иван беше на совозачкото место.

Најлудиот изборен спот на кандидат за претседател на Србија

пред 4 часа - Забава

Лук Максимовиќ или познат под прекарот Бели од шала со пародична кампања успеа да привлече големо внимание на локалните избори во Србија, па дури со неговата шеговита партија успеа да освои и советнички места.

Групен секс во центарот на градот

пред 4 часа - Забава

Две двојки се фатени како имаат секс среде улицата Хадерсфилд, во еден град во Велика Британија. Човекот кој ја снимил акцијата...

Најлесната вежба да го истопите салото околу стомакот

пред 4 часа - Забава

Јапонскиот актер Мики Риосуке неодамна откри интересен метод, кој му помогнал да ослабне околу 13 килограми и да го намали обемот на половината за 12 сантиметри само за неколку недели.

Нова промена на Фејсбук: Што значи новата икона?

пред 4 часа - Без катеторија

Фејсбук апликацијата доби нова иконка која изгледа како ракета и која, кога ќе се кликне на неа, прикажува нов „њузфид“....

Тепачка меѓу деца – таткото наредува кој кого да удри!

пред 4 часа - Забава

На Фејсбук се појави видео од тепачка меѓу деца, во кое се појавува еден татко и одлучува да дели правда на свој начин. Всушност,...

Звуци од порнич место молитва од џамија

пред 4 часа - Забава

Ташин Бабас, градоначалник на турскиот град Кастамона, вети истрага за скандалот што неодамна ја шокираше целата земја. – Некој нелегално упаднал во системот на нашата општина.

Виртуална прошетка во раскошниот дом на Ѓоковиќ во Мајами

пред 4 часа - Забава

Иако во последно врем не му оди најдобро на тениските терни,  светскиот број 2 рекет постигна вистински Грен Слем со купувањето на трисобниот стан на Мајами Бич во најелитниот крај, кој се нарекува „Eighty Seven Park“.

ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ: Кум и Шиптар биле ѕверски измачувани пред да ги убијат

пред 5 часа - Без катеторија

Водачите на Земунскиот клан, Душан Спасојевиќ- Шиптар и Миле Луковиќ-Кум можно е да биле измачувани пред да бидат ликвидирани.

Села од собраниската говорница ги обвини Македонците за геноцид врз Албанците

пред 5 часа - Забава

Пратеникот Зијадин Села на денешната Собраниска седница потврди дека пости Платформата и ги обвини Македонците дека се геноциден народ.

Чудо на небото над Ерусалим – Во времето на отворањето на Христовиот гроб затрубеле ангели!

пред 5 часа - Без катеторија

Научници и археолози кои вршат обнова на гробот на Исус Христос ја тргнале заштитната плоча од каменот на која лежело телото на Христос.

Српски автобуси каменувани на Косово

пред 5 часа - Без катеторија

Повеќе од 60 автобуси со поддржувачи на Српската напредна партија се спречени да присуствуваат на митинг во градот Лепосавич и да му дадат поддршка на претседателскиот кандидат, Александар Вучиќ.

Твит на денот: Кој и да формира влада, го молам…

пред 5 часа - Без катеторија

И ние се приклучуваме кон молбата на Кристина

Денеска е Свети Алексиј: Поминете го денот со најблиските и никако не правете го ова

пред 5 часа - Без катеторија

Различни се патиштата по коишто Бог ги води оние што сакаат да Му угодат и да го исполнат Неговиот закон. Во времето на царот Хонориј во Рим живееше високиот царски достоинственик Ефтимијан, многу угледен и многу богат.

Искористете го убавото време претпладне, попладне доаѓа…

пред 5 часа - Без катеторија

Денеска е четврток, 30 март 2017 година, 89-иот ден во годината. До крајот на годината остануваат уште 276 дена. Сонцето во Скопје изгреа во 6 часот и 22 минути, а ќе зајде во 18 часот и 55 минути.

1 2 3 4 5 6 7