20
1 2 3 4 5 6 7 
Го славеше голот на својот омилен тим и почина  Трагедија во големото градско дерби

Го славеше голот на својот омилен тим и почина – Трагедија во големото градско дерби!

пред 13 часа - Спорт

Тијаго Силва со ЈАСНА порака до Кавани  Како ќе реагира Уругваецот

Тијаго Силва со ЈАСНА порака до Кавани – Како ќе реагира Уругваецот?

пред 13 часа - Спорт

Рио Фердинанд со критики за дефанзивците на Ливерпул а го откри и идеалниот партнер на Матип

Рио Фердинанд со критики за дефанзивците на Ливерпул, а го откри и идеалниот партнер на Матип!

пред 14 часа - Спорт

 Комитите смислија урнебесна шега  Погледнете на каков начин ги провоцираа Чкембарите

„Комитите“ смислија „урнебесна“ шега – Погледнете на каков начин ги провоцираа „Чкембарите“

пред 14 часа - Спорт

ПМФЛ Вардар ја ОСВОИ Битола стрелаше Блажевски Шкендија подобра од Скопје

ПМФЛ: Вардар ја „ОСВОИ“ Битола, стрелаше Блажевски, Шкендија подобра од Скопје

пред 15 часа - Спорт

Имобиле му дише во врат на Дибала  Лацио им се врати на победите Д Амбросио го извади Интер

Имобиле му „дише во врат“ на Дибала – Лацио им се врати на победите, Д’Амбросио го „извади“ Интер!

пред 15 часа - Спорт

Адријано повторно прави СКАНДАЛ  Се фотографираше со познат ДИЛЕР

Адријано повторно прави СКАНДАЛ – Се фотографираше со познат ДИЛЕР!

пред 16 часа - Спорт

Коста го избра бројот и тоа нема да биде неговата 19 ка

Коста го избра бројот и тоа нема да биде „неговата“19-ка!

пред 16 часа - Спорт

Јаховиќ ШОУ во Турција  Автогол па три паричња во мрежата на противникот

Јаховиќ „ШОУ“ во Турција – Автогол, па три паричња во мрежата на противникот!

пред 17 часа - Спорт

Погба во проблеми  Ниту најдобриот НЕ знае што СЕГА

Погба во проблеми – Ниту најдобриот НЕ знае што СЕГА?

пред 17 часа - Спорт

НЕВЕРОЈАТНО На овој голман може да му позавидат и најдобрите

НЕВЕРОЈАТНО: На овој голман може да му позавидат и најдобрите

пред 18 часа - Спорт

Милан падна во Џенова Запата и Алаврез ги користеа грешките на росонерите

Милан „падна“ во Џенова, Запата и Алаврез ги користеа грешките на „росонерите“

пред 18 часа - Спорт

Ги фрли во СЕНКА Меси и Роналдо но е скромен Важни се победите не моите голови

Ги „фрли“ во „СЕНКА“ Меси и Роналдо, но е скромен: Важни се победите, не моите голови

пред 19 часа - Спорт

Договорот ПОСТИГНАТ Реал го блиндира и Асенсио Шпанецот прифати огромна клазула

Договорот ПОСТИГНАТ: Реал го „блиндира“ и Асенсио, Шпанецот прифати огромна клазула!

пред 20 часа - Спорт

Анчелоти ги одведе играчите на Баерн на пиво

Анчелоти ги одведе играчите на Баерн на пиво

пред 20 часа - Спорт

1 2 3 4 5 6 7