20
1 2 3 4 5 6 7 
Нови елегантни свечени креации на Елена Лука

Нови елегантни свечени креации на „Елена Лука“

пред 44 минути - Мода

Во пресрет на празниците, модната куќа Елена Лука дизајнираше специјализирана линија свечени креации во духот на празничната атмосфера.

Неверојатни попусти од 20 до 70

Неверојатни попусти од 20% до 70%!

пред 54 минути - Без катеторија

На 24 ноември, на www.topshop.com.mk или во некој од „Топ-шоп“ салоните, ќе ги најдете најдобрите Black Friday понуди на огромната палета производи.

Промотивна акција на вашите омилени хулахопки

Промотивна акција на вашите омилени хулахопки!

пред еден час - Мода

Од денеска започнува најдобрата акција во градот – Пенти Манија. За време на акцијата сите љубители на Пенти дезенирани хулахопки може ги најдат своите омилени модели намалени до -40%, со почетна цена од 89 денари.

НИКОГАШ ТОЛКУ ПРОВОКАТИВНА Емина Јаховиќ гола и мускулеста

НИКОГАШ ТОЛКУ ПРОВОКАТИВНА: Емина Јаховиќ гола и мускулеста

пред 2 часа - Живот

Пејачката Емина Јаховиќ објави многу провокативен спот за нумерата „ Карма “, каде провладуваат доста разголени сцени. Емина не се срамела да ги покаже своите мускули, но и да соблече се од себе.

ДИ КАПРИО ПОВТОРНО ШЕТА МАНЕКЕНКА Велат дека е најдобрата риба која ја имал

ДИ КАПРИО ПОВТОРНО ШЕТА МАНЕКЕНКА: Велат дека е најдобрата „риба“ која ја имал

пред 4 часа - Живот

Младата манекенка Џулијeта Перкинс во поседно време светските медиуми ја поврзуваат со актерот Леонардо Ди Каприо . Најпосакуваниот маж во Холивуд, актеро Леонардо Ди Каприо пред година дена раскина со својата долгодишна девојка Нина Ардал.

Дневен хороскоп за понеделник 20 11 2017

Дневен хороскоп за понеделник (20.11.2017)

пред 14 часа - Без катеторија

Овен Сигурно ќе ги победите сите оние кои од различни причини сакаат да ви наштетат и од таа битка ќе излезете со крената глава.

 Твоето лице звучи познато  Лила Филиповска го воодушеви обожавателите со овој настап

„Твоето лице звучи познато“: Лила Филиповска го воодушеви обожавателите со овој настап

пред 15 часа - Живот

Популарната водителка iи нашата најголема инфлуенсерка на социјалните мрежи Лила Филиповска „осамна“ во видеоклип кој буквално ги воодушеви своите многубројни следбеници.

Неделен хороскоп за периодот од 20 11  27 11 2017

Неделен хороскоп за периодот од 20.11 – 27.11.2017

пред 17 часа - Без катеторија

Овен На работното место ќе се впуштите во ризична инвестиција и покрај некои забрани и предупредувања од соработниците. Размислете тоа може скапо да ве чини.

Неделен хороскоп за периодот од 20 11  27 11 2016

Неделен хороскоп за периодот од 20.11 – 27.11.2016

пред 17 часа - Без катеторија

Овен На работното место ќе се впуштите во ризична инвестиција и покрај некои забрани и предупредувања од соработниците. Размислете тоа може скапо да ве чини.

Тајната на Бијонсе откриена Еве зошто го прекина контактот со татка си

Тајната на Бијонсе откриена: Еве зошто го прекина контактот со татка си

пред 17 часа - Живот

Славната пејачка Бијонсе Ноулс долго време криеше од јавноста дека има полусестра. Станува збор за 17-годишно девојче по име Клои , кое нејзиниот татко го добил во кратка авантура со проститутка.

Ова е жената што ја замени Џоли во животот на Бред Пит

Ова е жената што ја замени Џоли во животот на Бред Пит

пред 17 часа - Живот

Шарлот Казираги , второто дете на принцезата Каролина од Монако и девета во редот наследници на престолот, е новата девојка на холивудскиот актер Бред Пит, пренесуваат светските медиуми.

Светот во шок Популарниот Сталоне силувал 16 годишна девојка

Светот во шок: Популарниот Сталоне силувал 16-годишна девојка!

пред 17 часа - Живот

Британскиот весник „Дејли мејл“ го шокира светот објавувајќи  полициски извештај од 1986 година, во кој се наведува дека холивудскиот актер Силвестер Сталоне и неговиот телохранител Мајкл Де Лука силувале 16-годишна девојка.

Џони Деп снимен во сцени со оргии

Џони Деп снимен во сцени со оргии

пред 17 часа - Живот

Холивудскиот миленик Џони Деп и неговиот долгогодишен ексцентричен пријател Мерилин Менсон се здружија во нов проект. Менсон одлучи да му направи место во една од неговите нови песни.

Дара Бубамара објави провокативна фотографија на која е и нејзиниот малолетен син

Дара Бубамара објави провокативна фотографија на која е и нејзиниот малолетен син

пред 17 часа - Живот

Фолк-пејачката Дара Бубамара замина на одмор во Дубаи со својот син Костадин. ❤️❤️😘 A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on Nov 15, 2017 at 11:20am PST И како голем број нејзини колешки, побрза да се пофали на социјалните мрежи.

ОФИЦИЈАЛНО Таа е прогласена за најубава жена на планетава

ОФИЦИЈАЛНО: Таа е прогласена за најубава жена на планетава

пред еден ден - Живот

Мануши Чилар од Индија денеска (18. ноември) е избрана за „ Мис на светот “ за 2017 година. На финалниот избор, кој се одржа во кинескиот град Сања, круната ја понесе 20.

1 2 3 4 5 6 7