притисни ентер »

Оскаровката во солзи : Бев силувана , до сега не сум кажала никому!

Оскаровката во солзи : Бев силувана , до сега не сум кажала никому!

Славната Оскаровка Мира Сорвино , една од првите жени кои го обвинија продуцентот Харви Вајнштајн за сескуален напад, сега прв пат во животот јавно проговори дека била силувана. 51- годишната холивудска актерка проговори за своето тешко искуство на конференцијата за новинари , организирана од гувернерот на Њујорк , Ендрју Куомо, кој бара да се воведат

Оскаровката во солзи : Бев силувана , до сега не сум кажала никому!

Оскаровката во солзи : Бев силувана , до сега не сум кажала никому!

51- годишната холивудска актерка проговори за своето тешко искуство на конференцијата за новинари , организирана од гувернерот на Њујорк , Ендрју Куомо, кој бара да се воведат построги казни за сексуални напади. ,,Преживеав силување. Никогаш за тоа јавно не сум проговорила , но сега зборувам за да им помогнам на други жени , кои треба да знаат како

Мира Сорвино: Бев силувана, не сакам да навлегувам во детали

Мира Сорвино: Бев силувана, не сакам да навлегувам во детали

Актерката Мира Сорвино е една од првите жртви која зборуваше за сексуална злоупотреба на медиумскиот магнат Харви Вајнштајн, а вчера за прв пат откри дека таа била силувана. – Преживеав силување. Никогаш не сум го кажала тоа јавно и не сакам да навлегувам во детали, рече Сорвино низ солзи и продолжи: „Немав храброст да го кажам тоа на глас, затоа што

Сорвино: Бев силувана, не сакам да навлегувам во детали

Сорвино: Бев силувана, не сакам да навлегувам во детали

Актерката Мира Сорвино е една од првите жртви која зборуваше за сексуална злоупотреба на медиумскиот магнат Харви Вајнштајн, а вчера за прв пат откри дека таа била силувана. – Преживеав силување. Никогаш не сум го кажала тоа јавно и не сакам да навлегувам во детали, рече Сорвино низ солзи и продолжи: „Немав храброст да го кажам тоа на глас, затоа што