притисни ентер »

И тоа се случи. „Подобрата снаа“ Кејт Мидлтон ја прекрши кралската традиција и се опушти во јавноста

И тоа се случи. „Подобрата снаа“ Кејт Мидлтон ја прекрши кралската традиција и се опушти во јавноста

За војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон често се зборува дека секогаш се придржува до кралските правила о традицијата, за разлика од новата кралска снаа Меган Маркл . Меѓутоа, изгледа сируацијата се смени. Имено, како што пренесуваат странските медиуми, Кеј се опуштила со неколку чашки алкохол со мајките од училиштето што го поседуваат нејзините деца

Кејт Мидлтон пијана се криела од папараците и новинарите да не ја видат

Кејт Мидлтон пијана се криела од папараците и новинарите да не ја видат

Обезбедувањето на војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон, било приморано да ја сокрие од папараците и новинарите затоа што не сакале да ја снимат како излегува пијана од школото на нејзините деца, пишуваат британските медиуми. Забавата била направена со цел да се запознаат мајките на учениците, а Кејт испила повеќе од потребно. Веста крена голема прашина

Кејт Мидлтон пијана се криела од папараците и новинарите да не ја видат

Кејт Мидлтон пијана се криела од папараците и новинарите да не ја видат

Обезбедувањето на војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон, било приморано да ја сокрие од папараците и новинарите затоа што не сакале да ја снимат како излегува пијана од школото на нејзините деца, пишуваат британските медиуми. Забавата била направена со цел да се запознаат мајките на учениците, а Кејт испила повеќе од потребно. Веста крена голема прашина

Не е само Меган: И Кејт Мидлтон прекрши кралско правило

Не е само Меган: И Кејт Мидлтон прекрши кралско правило

Кејт Мидлтон важи за подобрата и попослушната снаа во кралското семејство, додека Меган Маркл е онаа која редовно ги крши кралските протокли и правила. Но, овојпат, тоа го направи Кејт. Наводно, таа отишла во кафуле со мајките на соучениците на нејзините деца. Иако сите биле дискретни, сепак таквата информација стигнала до медиумите. Дури и коментарите

(ФОТО) КРАЛСКИТЕ СНАИ СЕ’ ПОНЕМИРНИ – Британија во шок- Никој не очекувал Кејт Мидлтон да прекрши кралско правило кое Меган Маркл досега не го „поништила“!

(ФОТО) КРАЛСКИТЕ СНАИ СЕ’ ПОНЕМИРНИ – Британија во шок- Никој не очекувал Кејт Мидлтон да прекрши кралско правило кое Меган Маркл досега не го „поништила“!

Иако се сметаше за подобра и по послушна кралска снаа, Кејт Мидлтон ја крена Велика Британија на нозе кога се откри дека тајно завршила во еден паб со неколку други мајки деца со кои нејзините малечки оделе на училиште. Имено, собирот бил организиран со цел родителите малку подобро да се запознаат, а војвотката им се придружила влегувајќи тајно, далеку

Се зборуваше дека Меган е проблематична, но сега Кејт покажа дека не ги почитува кралските правила

Се зборуваше дека Меган е проблематична, но сега Кејт покажа дека не ги почитува кралските правила

За војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон често се зборува како за личност која секогаш се држи до кралските правила и традиција, за разлика од поновата кралска снаа Меган Маркл. Меѓутоа, како што пренесуваат странските медиуми тоа сега се сменило. Кејт неодамна се опуштила со неколку чашки алкохол заедно со мајките од училиштето во кое одат нејзините