притисни ентер »

Фотографија од породилиште станала хит поради мажот во позадина!

Фотографија од породилиште станала хит поради мажот во позадина!

Фотографијата што деновиве дефинитивно стана хит на социјалните мрежи е селфи на жена во породилно одделение. Пред неколку дена ја објавил корисник на Инстаграм со името Worthfeed и предизвика многу хумористични коментари и реакции. А зошто? Треба да се погледне целата фотографија. „Тој е таму за да ја поддржи својата сопруга за време на првото породување“,

(Фото) Се пopoдила и направила селфи нacмеана од “уво до уво”, но пpичината е сосема друга

(Фото) Се пopoдила и направила селфи нacмеана од “уво до уво”, но пpичината е сосема друга

По своето прво породување, додека сè уште лежи во креветот, една Американка веднаш објави селфи фотографија. Очекувано, таа е насмеана „од уво до уво“, но фотографијата не стана интернет-хит само поради тоа. На сликата се гледа како сопругот на жената лежи онесвестен покрај нејзиниот кревет, додека медицинската сестра го држи нивното бебе. Најверојатно,

ФОТО: Само што се породила објавила селфи фотографија - сопругот тешко го поднел породувањето и паднал во несвест

ФОТО: Само што се породила објавила селфи фотографија - сопругот тешко го поднел породувањето и паднал во несвест

По своето прво породување, додека сè уште лежи во креветот, една Американка веднаш објави селфи гфотографија. Очекувано, таа е насмеана „од уво до уво“, но фотографијата не стана интернет-хит само поради тоа. На сликата се гледа како сопругот на жената лежи онесвестен покрај нејзиниот кревет, додека медицинската сестра го држи нивното бебе. Најверојатно,