притисни ентер »

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

За само еден ден, таа доби речиси 400.000 лајкови, а следуваа и многу комплименти во коментарите. Убавата Ирина Шајк се фотографирала „без глава“, сакајќи да го истакне своето совршено тело. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затоа што манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм , односно жешко селфи в о минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледало то . Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм , односно жешко селфи в о минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледало то . Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами

ФОТО: Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

ФОТО: Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм. Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери затоа што го покажа своето тело во минијатурно бикини. За еден ден доби скоро 400.000 лајкови. View this

Фото: Ирина во бикини го покажа совршеното тело!!!

Фото: Ирина во бикини го покажа совршеното тело!!!

Популарното селфи екс девојката на Роналдо и Бредли Купер го направи пред огледалото. Но, сега убавата Ирина се фотографирала без глава, сакајќи да го истакне своето совршено тело.

Ирина Шајк има нов дечко?! – Се шушка дека манекенката е во врска со овој дизајнер

Ирина Шајк има нов дечко?! – Се шушка дека манекенката е во врска со овој дизајнер

Ирина Шајк и Бредли Купер ја прекинаа својата врска во јули, а медиумите од тогаш во чекор ја следат познатата манекенка и го забележуваат секое нејзино излегување. Па така, деновиве осамна вест дека убавата Ирина е во врска со Рикардо Тиски кој инаку е дизајнер, а прв пат биле забележани заедно на ревијата на брендот „Барбери“. Манекенката се уште

Ирина Шајк ги изненади своите фанови

Ирина Шајк ги изненади своите фанови

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови со објава на фотографија сликано во огледало. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалоци во прв план на фотографијата, но малкумина ги забележаа. За само

Ирина Шајк се соблече во минијатурни бикини и покажа тело како од бајките! (ФОТО)

Ирина Шајк се соблече во минијатурни бикини и покажа тело како од бајките! (ФОТО)

Прекрасната манекенка секогаш измамува воздишки. Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови кога објави селфи во огледало. Иако ја “скрати“ главата, не и го замерија тоа бидејќи го покажа своето совршено тело во минијатурен портокалов бикини. Во прв план стави бар полн со пијаноци, но ретко кој го примети тоа. View this post on

Ирина Шајк ги почести фановите со „жешка“ фотографија

Ирина Шајк ги почести фановите со „жешка“ фотографија

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови со објава на фотографија сликано во огледало. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалоци во прв план на фотографијата, но малкумина ги забележаа. За само

Ирина Шајк се соблече во минијатирно бикини (ФОТО)

Ирина Шајк се соблече во минијатирно бикини (ФОТО)

Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалоци во прв план на фотографијата, но малкумина ги забележаа. За само еден ден, таа доби скоро 400.000 лајкови, а следуваа и многу комплименти во коментарите. View this post on Instagram

(НЕ)достоинствена замена за Бредли Купер? Ирина за прв пат после раскинувањето е во прегратка на непознат маж

(НЕ)достоинствена замена за Бредли Купер? Ирина за прв пат после раскинувањето е во прегратка на непознат маж

Ирина Шајк (33) пред пет месеци му кажа збогум на Бредли Купер (44), со кого ја доби ќерката Лea, a од тогаш не се слушна ништо за нејзиниот љубовен живот. Се до вчера! Руската убавица го посети модното шоу на својот пријател Рикардо Тиши, каде што беше специјален гостин и изгледаше прекрасно во крем одело што го искомбинира со светла нијанса на маслинесто

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа своето тело

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа своето тело

Руската манекенка Ирина Шајк повторно ги воодушеви своите обожаватели со нова провокативна фотографија. Таа на Инстаграм објави „жешко“ селфи. View this post on Instagram On da rocks…. A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Nov 5, 2019 at 6:05pm PST Ирина на фотографијата носи минијатурно бникини, а своето тело го покажа во одраз на огледало

Жешко селфи од соба: Ирина Шајк се соблече во минијатурно бикини и го покажа своето заводливо (фото) тело

Жешко селфи од соба: Ирина Шајк се соблече во минијатурно бикини и го покажа своето заводливо (фото) тело

фото: Инстаграм Руската манекенка знае како да го привлече вниманито на нејзините следбеници, но и да ја разбуди машката фантазија. Имено, поранешната партнерка на Бредли Купер последните неколку месеци беше во центарот на вниманието поради раскинувањето со Купер. Имено, странските медиуми често пишуваа каде е и што прави Ирина откако повеќе не е со