притисни ентер »

(ВИДЕО) Кучето прво љубезно го поздравило провалникот – Но една работа се’ променила!

(ВИДЕО) Кучето прво љубезно го поздравило провалникот – Но една работа се’ променила!

Трејси МекКој и нејзиниот слеп син биле дома кога се случило нешто што на многумина им е ноќен кошмар.Среде ден провалник вшетал во нивната куќа, како да е негова… Прв што го забележа ова беше Дубаи, нивното големо германско куче од 55. килограми. Иако многумина се плашат од него заради неговата големина, Дубаи е всушност многу љубезно и пријателско