притисни ентер »

Џел Ло со нежни фотографии од плажа ја демантира кризата во врската со Родригез

Џел Ло со нежни фотографии од плажа ја демантира кризата во врската со Родригез

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја прославија свршувачката на плажа на Бахамите каде уживаа во сонцето и морето. И додека уживаа на плажата . Џенифер го мачкаше идниот сопруг со крем за сончање од главата до петиците. Не ги пропушти ниту стапалата. За тоа време Родригез пушеше пура и се занимаваше на мобилниот. Пејачката , која во јули ќе го прослави

Фото: Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Фото: Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Чинот на нивната свршувачка се случи за време на нивниот романтичен  одмор на Бахамите. Алекс на плажа клекна пред Џенифер со прстен во рацете и ја праша дали сака да му биде жена. Популарната Џеј Ло не размислувала многу, туку веднаш ја прифатила понудата за брак. -Џенифер не можеше да престане да гледа во прстенот. Го обожува, таа нон стоп повторува

Родригез навистина се потрудил: Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Родригез навистина се потрудил: Нема да верувате колку чини свршеничкиот прстенот на Џенифер Лопез

Поранешниот играч на бејзбол Алекс Родригез се сврши со својата долгогодишна девојка, светската музичка ѕвезда џенифер Лопез. Чинот на нивната свршувачка се случи за време на нивниот романтичен  одмор на Бахамите. Алекс на плажа клекна пред Џенифер со прстен во рацете и ја праша дали сака да му биде жена. Популарната Џеј Ло не размислувала многу, туку

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки

(ФОТО) Џенифер Лопез сподели фотографии од запросувањето

(ФОТО) Џенифер Лопез сподели фотографии од запросувањето

“3.9.19”. Ова беше напишано од Џенифер Лопез во Instagram. Пејачката, која се сврши со Алекс Родригез на тој датум, сподели со нејзините обожаватели неколку кадри од понудата за брак. На сликите нејзиниот сакан човек е на колена и ѝ го става нејзиниот прстен. Тие се на плажата на Бахамите, при што пејачката е доста  изненадена. Многу фанови ја поздравија

После обвиненијата дека ја изневерува латино дивата, поранешниот бејзбол играч се појави со голема модринка на лицето

После обвиненијата дека ја изневерува латино дивата, поранешниот бејзбол играч се појави со голема модринка на лицето

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. Откако се објавени фотографиите од аеродромот во Мајами, на кои тие двајца изгледаат затечено, а Родригез има голема модринка под окото, многумина започнале тоа да го поврзуваат со неверство

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки

(ФОТО) Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

(ФОТО) Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки

После објавата дека ја изневерува, вереникот на Џенифер Лопез фотографиран со огромна модрица под окото (ФОТО)

После објавата дека ја изневерува, вереникот на Џенифер Лопез фотографиран со огромна модрица под окото (ФОТО)

Алекс Родригез на 9- ти март и подари огромен дијамантски прстен и ја побара за жена двојата девојка Џенифер Лопез. Меѓутоа само неколку дена подоцна , поранешниот бејзбол играч Хосе Канесенко објави дека Алекс ја изневерува Џеј Ло и тоа со поранешната сопруга. Ден по објавата на Хосе, Џенифер и Алекс се фотографирани  на аеродром во Флорида на враќање

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото (ФОТО)

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото (ФОТО)

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки

loading...
Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите и двајцата биле видно нерасположени. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото. Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите. Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки

Џенифер Лопез сподели фотографии од запрозувањето

Џенифер Лопез сподели фотографии од запрозувањето

Џенифер Лопез објави фотографии од специјалниот момент кога Алекс Родригез клекна на колено и ја побара за жена. Предлогот за брак се случил на зајдисонце на плажа на Бахамите. View this post on Instagram 3.9.19✨♥️ A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Mar 12, 2019 at 9:21am PDT

Инстаграм корисниците се воодушевени од новите фотографии од запросувањето на латино дивата

Инстаграм корисниците се воодушевени од новите фотографии од запросувањето на латино дивата

Пејачката Џенифер Лопез минатиот викенд се вери со пензионираниот бејзбол играч Алекс Родригез, после двегодишната врска. Среќната вест парот ја објави на своите Инстаграм профили, каде двајцата споделиле фотографија од вереничкиот прстен, а сега објавиле и интимни фотографии од самото запросување. View this post on Instagram 3.9.19✨♥️ A post shared

(ФОТО) Не се обѕираат на гласините: Славниот пар ужива во веридбата!

(ФОТО) Не се обѕираат на гласините: Славниот пар ужива во веридбата!

Латино дивата Џениффер Лопез и нејзиниот дчеко, Алекс Родригез, не се обѕираат на гласините за измамамата. Само еден ден откако објавија дека се свршиле, безбол играчот Хосе Канеско на Твитер обелоденил дека Алекс ја измамува Џеј Ло со неговата бивша сопруга Џесика. Сега Алекс, преку социјалните мрежи, покажал дека не се обѕира на овие гласини. „Не

Се појавија фотографии од запросувањето на Џенифер Лопез

Се појавија фотографии од запросувањето на Џенифер Лопез

И неколку дена по објавувањето на веста дека Алекс Родригез ја побара Џенифер Лопез за сопруга, реакциите не стивнуваат, а сега се појавија и првите фотографии од романтичниот чин. Двојката имала романтична прошетка по плажа, за таа во еден момент да се претвори во нешто повеќе. Облечена во бел свилен, лелеав фустан, Џенифер Лопез се изненади од гестот

Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за сопруга

Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за сопруга

Џенифер Лопез објави фотографии од специјалниот момент кога Алекс Родригез клекна на колено и ја побара за жена. Предлогот за брак се случил на зајдисонце на плажа на Бахамите.

Џенифер Лопез објави слики од моментит кога Алекс ја побара за жена

Џенифер Лопез објави слики од моментит кога Алекс ја побара за жена

Познатата латино ѕвезда Џенифер Лопез на својот Инстаграм сподели слики од моментот кога Алекс Родригез ја побара за жена. View this post on Instagram 3.9.19✨♥️ A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Mar 12, 2019 at 9:21am PDT Таа пред два дена објави слики од вереничкиот прстен, а сега ги израдува фановите со нови фотографии од среќниот момент

Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена

Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена

Џенифер Лопез сподели фотографии од моментот кога Алекс ја побара за жена Џенифер Лопез објави фотографии од специјалниот момент кога Алекс Родригез клекна на колено и ја побара за жена. Предлогот за брак се случил на зајдисонце на плажа на Бахамите.