притисни ентер »

(ФОТО) Најголемиот моден хит за оваа есен можете да го имате и вие

(ФОТО) Најголемиот моден хит за оваа есен можете да го имате и вие

Минатата година беа на сите писти, а сега ги има во сите продавници. Како што обично бива во светот на модата, прво одредено парче се појавува на ревиите, потоа најважните трендсетерки ќе се прошетаат во него и потоа станува општ моден хит. Таа традиција во модниот свет останува и во сезоната што следи. Она што ќе биде вистински хит оваа есен се каубојските

Каубојските чизми од Елена Лука се ултимативен хит за сезоната што доаѓа

Каубојските чизми од Елена Лука се ултимативен хит за сезоната што доаѓа

Есента доаѓа многу скоро, а тоа значи дека треба да почнеме да се подготвуваме за сите нови трендови што ќе бидат хит во претстојната сезона. Еден од нив се и каубојските кожени чизми во кои девојките се вљубија на прв поглед, а трендсетерките веќе ги вметнуваат и во стајлинзите од последните денови од летото. Истите се како создадени за преодната

Ова се фармерките што ќе бидат хит есенва!

Ова се фармерките што ќе бидат хит есенва!

Летото полека одминува, а тоа значи нови есенски трендови на патот! Веќе е време добро да ги разгледате хит парчињата за сезоната што следи и да се подготвите за нови комбинации во кои ќе уживаме. На прво место секогаш се фармерките кои се дефинитивно база на секоја наша комбинација, особено во студените денови кои се пред нас. Девојките веќе одлучија