Зајакнете го имунитетот: Зелено смути во борба против вирусите и настинките

Овој пијалок е полн витамини, го зајакнува имунитетот и помага во борба против вирусите и настинките. Ова злеено смути можете да го пиете и превентивно и додека сте болни. Состојки: – 2 шолји спанаќ – 1 шолја сок од портокал – 1/2 портокал со кора – 3 мали беби моркови – 1 банана – 1/2 шолја замрзнат ананас – 1/2 мали јаболка 1/2 шолја мраз Подготовка