притисни ентер »

Ирина Шајк се врати на модната писта по раскинувањето со Бредли Купер

Ирина Шајк се врати на модната писта по раскинувањето со Бредли Купер

По раскинувањето со актерот Бредли Купер, моделот Ирина Шајк, беше прилично зафатена работата, а заблеска на ревијата по повод 90 години од LuisaViaRoma и Carine Roitfeld. Ова е прва ревија на која манекенката прошета по раскинувањето со актерот. Шајк се појави во две комбинации. За првото излегување одбра црн кожен фустан со долги кожни ракави, црни

Лејди Гага нападната од свои фанови на концерт заради Бредли Купер

Лејди Гага нападната од свои фанови на концерт заради Бредли Купер

За време на својот концерт во Лас Вегас во саботата Лејди Гага била напаѓана од свои фанови со прашања каде е Бредли Купер и дали таа е виновна за растурањето на неговото семејство. Тоа се случи неколку дена откако моделот Ирина Шејк го напушти заедничкиот семеен дом со актерот, за да можат, како што тврди Космополитан, да размислат добро врската,

Ирина Шајк се врати на модната писта по раскинувањето со Бредли Купер

Ирина Шајк се врати на модната писта по раскинувањето со Бредли Купер

По раскинувањето со актерот Бредли Купер, манекенката Ирина Шајк, беше прилично зафатена работата, а заблеска на ревијата по повод 90 години од LuisaViaRoma и Carine Roitfeld. Ова е прва ревија на која манекенката прошета по раскинувањето со актерот. Шајк се појави во две комбинации. За првото излегување одбра црн кожен фустан со долги кожни ракави,

Ирина неколку пати го обвинила Бредли Купер дека ја мами со Гага

Ирина неколку пати го обвинила Бредли Купер дека ја мами со Гага

Бредли Купер и Лејди Гага негираа дека имале интимна врска, но Ирина Шајк се сомнева дека е вистина. 33-годишниот супермодел си даде пауза од односите со актерот номиниран за „Оскар“ пред неколку дена. Заминувањето од нивниот заеднички дом беше придружено од претпоставки на американските медиум дека до завршницата на снимките на „Се роди ѕвезда“, Купер

Фото: Бредли се забавува, Ирина објавува фотки, кој ги лакува екс свршеникот на Леди Гага!?

Фото: Бредли се забавува, Ирина објавува фотки, кој ги лакува екс свршеникот на Леди Гага!?

Вниманието на јавноста во последните неколку недели е вперено кон холивудскиот актер Бредли Купер и руската манекенка Ирина Шајк, посебно откако се пишуваше за нивната разделба. По прекинувањето на четиригодишната врска со убавата Ирина, холивудскиот актер е снимен во првото соло излегување, пред еден ноќен клуб во Холивуд. Во ноќниот провод Бредли

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето кога се зборуваше за видливата хемија меѓу актерот и неговата колешка од „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага. Веста за раскинувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк не престанува да го привлекува вниманието на јавноста. Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер

Светскиот модел Ирина Шајк вешто ги одбегнува разговорите со новинарите на темата развод и расправиите кои ги има со нејзиниот сопруг Бредли Купер, пишуваат американските медиуми. По веста дека таа и официјално се иселила од нивниот заеднички дом, манекенката вели дека сака да заборави на лошото минато со Бредли Купер и дека се враќа на работата и

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер

Светскиот модел Ирина Шајк вешто ги одбегнува разговорите со новинарите на темата развод и расправиите кои ги има со нејзиниот сопруг Бредли Купер, пишуваат американските медиуми. По веста дека таа и официјално се иселила од нивниот заеднички дом, манекенката вели дека сака да заборави на лошото минато со Бредли Купер и дека се враќа на работата и

Сепак не е виновна Лејди Гага: Се појави нова теорија за раскинувањето на Ирина Шајк и Бредли Купер

Сепак не е виновна Лејди Гага: Се појави нова теорија за раскинувањето на Ирина Шајк и Бредли Купер

фото: тањуфа/п Манекенката Ирина Шајк и Бредли Купер повеќе не се заедно, а наводно и Ирина се иселила од домот каде што живееше со Бредли. Меѓутоа, како што пренесуваат медиумите Бредли почнал да излегува и е подготвен за нови девојки. Иако многумина ја обвинуваа Лејди Гага за нивното раскинување, сепак „People“ пренесува дека единствен виновник