притисни ентер »

(ФОТО) Елизабет Харли со жешка фотка покажала дека е фит како 20. годишна девојка

(ФОТО) Елизабет Харли со жешка фотка покажала дека е фит како 20. годишна девојка

Елизабет Харли (54)  скоро секој ден објавува фотографии во бикини. Затоа решила своите обожаватели да ги израдува со жешка фотка за Денот на вљубените. Познатата актерка избрала корално бикини а рамниот стомак го ставила во преден план. „Среќен Денот на вљубените“, им посака на следбениците со емотикон срце. Се разбира, многумина веднаш го пофалиле

Тајванка од 63 години личи дупло помлада – Вели дека тајната е во една работа

Тајванка од 63 години личи дупло помлада – Вели дека тајната е во една работа

Тајванската актерка и пејачка Чен Меифен има 63 години, но ретко кој ѝ верува дека веќе ја ситни седмата деценија. Вниманието на светските медиуми го привлече кога за појавување на национална телевизија одбра фустан налик венчаница, а под него се оцртува згодното тело на 63-годишната Чен. View this post on Instagram 婚紗禮服背後的女人心💖 上一次到紐約參加朋友兒子婚禮,去了一間旅遊頻道報導過的時尚婚紗禮服店朝聖(知名設計師藍迪,可惜沒碰到本尊,倒是跟老闆拍了張照😉),服務人員親切的招呼,問我是不是再婚❓我回答:是的~再婚

Елизабет Харли веќе не шета во бикини на јавна плажа: Еве зошто

Елизабет Харли веќе не шета во бикини на јавна плажа: Еве зошто

Популарната британска актерка и бивша манекенка Елизабет Харли (53) ги шокира своите многубројни обожаватели објавувајќи дека смета дека е престара за да носи бикини на јавна плажа. Тоа го откри во поткастот „My Wardrobe Malfunction“ со Сузана Константин пред неколку дена. Повеќето луѓе изгледаат добро додека лежат, но кога ќе станат, сакаат да се

Елизабет Харли откри за што е престара , фановите не се согласуваат (ФОТО)

Елизабет Харли откри за што е престара , фановите не се согласуваат (ФОТО)

54-годишната британска sвезда изјави дека е премногу стара за да носи бикини и покрај тоа што поседува своја линија за костуми за пливање, Елизабет Харли Бич, и сака да позира во провокативни изданија на Инстаграм. View this post on Instagram A magical weekend with old friends in Jaiselmer. It may take some time to recover 🙄 Thank you to @tanyadubash