притисни ентер »

Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

Недела е прекрасен ден да си бидете дома, да си уживате сами, да си го пуштите омилениот филм и да си пазарете преку вашата омилена апликација. Интересна вест е дека Fashion Group имаат акција – мрзлив викенд, со намаление од – 15% на сите Home Wear производи и шопингувајте онлајн на http://www.fashiongroup.com.mk . Не чекајте, симнете ја апликацијата