притисни ентер »

Џенифер Лопез е љубоморна на новата девојка на Марк Ентони

Џенифер Лопез е љубоморна на новата девојка на Марк Ентони

Пејачката Џенифер Лопез е љубоморна на новата девојка на нејзиниот поранешен сопруг, Марк Ентони, пишуваат светските таблоиди. Нивните односи се заладија, откако пејачот повторно се заљуби во 44 годишната реална ѕвезда Евелин Лозада. „Лопез е бесна, затоа што е свесна колку Евелин е згодна. Американските медиуми пишуваат дека пејачката не ѝ е ни до