притисни ентер »

Се упати на гинеколог и порача „Ќе абортирам ако сум бремена“: Ја претепал српската пејачка, а таа му возвратила со шише во главата (ФОТО)

Се упати на гинеколог и порача „Ќе абортирам ако сум бремена“: Ја претепал српската пејачка, а таа му возвратила со шише во главата (ФОТО)

Се упати на гинеколог и порача „Ќе абортирам ако сум бремена“: Ја претепал српската пејачка, а таа му возвратила со шише во главата (ФОТО) Српската пејачка и учесничка во реалното шоу „Задруга“ Надежда Бијиќ денеска беше претепана од своето момче, манекенот Тома Паниќ. Таа по физичката пресметка се упатила во болница каде била и на гинеколог за да

Крв на сите страни во станот - српската пејачка претепана од момчето

Крв на сите страни во станот - српската пејачка претепана од момчето

Српската пејачка и учесничка во реалното шоу „Задруга“ Надежда Бајиќ е претепана од своето момче Тома Паниќ, објавуваат српските медиуми. Тие додаваат дека на фотографиите кои ги објавија медиумите се гледа крв на вратата и подот во нејзиниот стан откако била претепана од своето момче. Таа на лицето има видливи повреди и гребаници, а во лекарскиот

Крв на сите страни во станот : Пејачката претепана од момчето во паника замина на гинеколог за да види кои се последиците (ФОТО)

Крв на сите страни во станот : Пејачката претепана од момчето во паника замина на гинеколог за да види кои се последиците (ФОТО)

Крв на сите страни во станот : Пејачката претепана од момчето во паника замина на гинеколог за да види кои се последиците (ФОТО) Српската пејачка и учесничка во реалното шоу „Задруга“ Надежда Бајиќ е претепана од своето момче Тома Паниќ, објавуваат српските медиуми. Тие додаваат дека на фотографиите кои ги објавија медиумите се гледа крв на вратата