притисни ентер »

СЕГА СЕ Е ЈАСНО: КАНЈЕ ВЕСТ И ИРИНА ШАЈК УЛОВЕНИ ЗАЕДНО (фото)

СЕГА СЕ Е ЈАСНО: КАНЈЕ ВЕСТ И ИРИНА ШАЈК УЛОВЕНИ ЗАЕДНО (фото)

Ирина Шајк и Канје Вест беа фотографирани заедно на романтичен одмор во Франција, која е една од омилените дестинации на раперот. Папараците го уловиле заљубениот пар на романтична прошетка, а „Дејли меил“ објави дека тие престојувале во луксузниот хотел Вила Ла Косте. Фотографиите објавени од Дејли Меил покажуваат дека уживаат во идилична прошетка,

(Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

(Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

Откако по шест години брак Канје Вест и Ким Кардашијан, најавија се разведуваат, медиумите веќе еден месец пишуваат дека тој е во врска со руската манекенка Ирина Шајк. Сега Канје и Ирина на романтично патување во Прованса, Франција, а сликите се појавија на Интернет. Тие се семестени во хотелот Villa la Costa каде што една вечер чини 1100 долари.

(Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

(Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

Откако по шест години брак Канје Вест и Ким Кардашијан, најавија се разведуваат, медиумите веќе еден месец пишуваат дека тој е во врска со руската манекенка Ирина Шајк. Сега Канје и Ирина на романтично патување во Прованса, Франција, а сликите се појавија на Интернет. Тие се семестени во хотелот Villa la Costa каде што една … Continue reading (Фото)

Канје и Ирина Шајк ФАТЕНИ ЖИВИ на романтичен одмор во Франција! (ФОТО)

Канје и Ирина Шајк ФАТЕНИ ЖИВИ на романтичен одмор во Франција! (ФОТО)

Ирина Шајк и Канје Вест беа фотографирани заедно на романтичен одмор во Франција, која е една од омилените дестинации на раперот. Папараците го уловиле заљубениот пар на романтична прошетка, а „Дејли меил“ објави дека тие престојувале во луксузниот хотел Вила Ла Косте. Фотографиите објавени од Дејли Меил покажуваат дека уживаат во идилична прошетка,

Канје и Ирина Шајк ФАТЕНИ ЖИВИ на романтичен одмор во Франција! (ФОТО)

Канје и Ирина Шајк ФАТЕНИ ЖИВИ на романтичен одмор во Франција! (ФОТО)

Ирина Шајк и Канје Вест беа фотографирани заедно на романтичен одмор во Франција, која е една од омилените дестинации на раперот. Папараците го уловиле заљубениот пар на романтична прошетка, а „Дејли меил“ објави дека тие престојувале во луксузниот хотел Вила Ла Косте. Фотографиите објавени од Дејли Меил покажуваат дека уживаат во идилична прошетка,

ФОТО: Ирина Шаек и Канје Вест во врска, љубовта потврдена со папарацо фотографии

ФОТО: Ирина Шаек и Канје Вест во врска, љубовта потврдена со папарацо фотографии

ФОТО: Ирина Шаек и Канје Вест во врска, љубовта потврдена со папарацо фотографии По шест години брак со Ким Кардашијан, со која има четири деца, раперот Канје Вест повторно е заљубен. Врската за која се шушка со недели, сега е потврдена со папарацо фотографии. Имено, 44 годишниот Вест е снимен во романтична прошетка со 35 годишната Русинка, Ирина Шаек

Ким Кардашијан и Ирина Шајк со ист вкус за мажи – двете „паднаа“ на шармот на Канје, но и на Кристијано Роналдо

Ким Кардашијан и Ирина Шајк со ист вкус за мажи – двете „паднаа“ на шармот на Канје, но и на Кристијано Роналдо

Најновите фотки од Канје Вест и Ирина Шајк изгледа ги потврдија гласините дека се заедно, но очигледно познатиот рапер не е единствениот маж што ги освоил и Ким Кардашијан и познатиот супермодел. И 40-годишната Ким и 35-годишната Ирина беа во врска со Кристијано Роналдо, иако за врската на Ким и фудбалерот нема многу „докази“. Според изворите, Ким

Додека Ким пишува дека го сака, Канје е во Франција со Ирина Шајк

Додека Ким пишува дека го сака, Канје е во Франција со Ирина Шајк

Фотографиите објавени од Дејли Меил се појавија по бројните гласини дека Канје, кој е во процес на развод од Ким, бара утеха во прекрасна манекенка. Канје и Ирина се снимени заедно како шетаат во Прованса, Франција, каде според „Дејли меил“ престојувале заедно во луксузниот хотел Вила Ла Косте. Фотографиите се направени на роденденот на Канје, истиот

Што им е заедничко на Ким Кардашијан и Ирина Шајк? Имаат ист вкус за мажи!

Што им е заедничко на Ким Кардашијан и Ирина Шајк? Имаат ист вкус за мажи!

Ријалити-ѕвездата Ким Кардашијан (40) и руската манекенка Ирина Шајк (35) имаат нешто заедничко – ист вкус за мажи! Имено, гласините дека Ирина е во тајна врска со се’ уште законскиот сопруг на Кардашијан Канје Вест не’ потсетија дека двете убавици и порано ги имаат вкрстено копјата на полето на љубовта… Имено, во 2010 година, Ким имаше кратка авантура

Ја потврдија врската: Канје Вест и Ирина Шајк уловени заедно на романтична прошетка (фото)

Ја потврдија врската: Канје Вест и Ирина Шајк уловени заедно на романтична прошетка (фото)

фото: епа/ефе/мишел рејнолдс По шест години брак со Ким Кардашијан, со која има четири деца, раперот и дизајнерот Канје Вест повторно е заљубен. Имено, веќе со недели се шупекулира дека Канје е во врска со екс партнерката на Бредли Купер, Ирина Шајк. Меѓутоа, сега нивната врска е потврдена со една папарацо фотографија. Имено, 44 годишниот рапер, Канје

ФОТО: Канје Вест и Ирина Шајк забележани на романтична прошетка во Франција

ФОТО: Канје Вест и Ирина Шајк забележани на романтична прошетка во Франција

Канје Вест и Ирина Шајк се наоѓаат во остатоците од славни раскинувања. Фамозниот рапер по седум годишен брак моментално се разведува од ријалити ѕвездата Ким Кардашијан, додека Ирина Шајк се раздели од актерот Бредли Купер во 2019 година. Гласини дека Канје и Ирина се состануваат романтично почнаа да се шират минатиот месец, а сега во јавноста се

Верувале или не, официјално е: Ирина Шајк и Канје Вест „уловени“ на кратко, но многу романтично патување (ФОТО)

Верувале или не, официјално е: Ирина Шајк и Канје Вест „уловени“ на кратко, но многу романтично патување (ФОТО)

Верувале или не, официјално е - ледената руска убавица и раперот се заљубени еден во друг! Ирина Шајк и Канје Вест „уловени“ на кратко, но многу романтично патување! Американските папараци не го пропуштија фактот дека вчера ќерката на убавата манекенка и актерот Бредли Купер, Леа де Сен го помина денот со нејзиниот татко, иако сме навикнати мама Ирина

Први фотки од Ирина Шајк и Канје Вест – на заедничко патување по разделбата со Ким

Први фотки од Ирина Шајк и Канје Вест – на заедничко патување по разделбата со Ким

Додека Ким му изјавува љубов по повод роденденот, Канје одлучи да ги вжешти гласините за врската со Ирина Шајк со прошетка низ Франција. Во последно време, светските медиуми постојано шпекулираат за можна врска помеѓу Канје Вест и Ирина Шајк. Досега немаше никакви изјави од двајцата по повод гласините, но ексклузивните фотки на Daily Mail изгледа ги

По разводот со Ким, Канје Вест во врска со Ирина Шајк: Парот фатен во прошетка, далеку од Америка

По разводот со Ким, Канје Вест во врска со Ирина Шајк: Парот фатен во прошетка, далеку од Америка

Пред неколку недели, како бомба одекна веста дека Канје Вест се забавува со Ирина Шајк. Но, иако сите сметаа дека таквата информација е само шпекулација, американските медиуми сепак наведуваат дека е точно дека тие се пар. Имено, Канје и Ирина биле забележани во романтична прошетка во Прованса, Франција, каде заедно отседнале во луксузниот хотел „Villa

Први заеднички папарацо-фотографии на Канје Вест и Ирина Шајк (ФОТО)

Први заеднички папарацо-фотографии на Канје Вест и Ирина Шајк (ФОТО)

Дефинитивно никој не може да разбере што се случува во популарното семејство Кардашијан , кое 14 години ја шокира јавноста со сите скандали што се случуваат во животот на многубројните членови. Најново на репертоарот е разводот на Ким Кардашијан и Канје Вест , кој како гром од ведро небо одекна во медиумите. И не успеа да се исуши ниту мастилото од