притисни ентер »

Буквално ќе ви „светнат“ очите! Ќерката на Хелена Роза, Кјара го наследи генот на мама (ФОТО)

Буквално ќе ви „светнат“ очите! Ќерката на Хелена Роза, Кјара го наследи генот на мама (ФОТО)

Поранешната водителка е горда мајка - нејзината ќерка е како холивудска актерка! Заштитен „знак“ на поранешната водителка Хелена Роза и беше бујното деколте, а по се изгледа и нејзината преубава ќерка Kјара го наследила генот на мама. Тоа најдобро може да се забележи и на последната фотографија која таа ја објави на својот профил на Инстаграм. Атрактивната

Керката на Хелена Роза не престанува да ја вжештува атмосферата на Инстаграм - овој пат позираше без градник

Керката на Хелена Роза не престанува да ја вжештува атмосферата на Инстаграм - овој пат позираше без градник

Ќерката на познатата поранешна водителка Хелена Роза, Кјара Гоља, постојано објавува провокативни фотографии на Инстаграм. Па така, последната нејзина објава предизвика многу реакции, особено од машкиот пол, со оглед дека на фотографиите не носи градник. „Нешто природно“, напиша таа под фотографијата, на која собра повеќе од илјада лајкови. View this

(Фото) Ќерката на Хелена позираше без градник

(Фото) Ќерката на Хелена позираше без градник

Кјара, ќерката на поранешната водителка Хелена Роза, позираше без градник, а сликите ги објави на „Инстаграм“. „Нешто природно“, напиша таа под фотографијата. Не е првпат ќерката на Хелена да го привлече вниманието на социјалните мрежи со својот изглед. Пријателите често ѝ пишуваат дека многу личи на нејзината тетка, пејачката Ребека. Инаку, Кјара

(Фото) Ќерката на Хелена позираше без градник

(Фото) Ќерката на Хелена позираше без градник

Кјара, ќерката на поранешната водителка Хелена Роза, позираше без градник, а сликите ги објави на „Инстаграм“. „Нешто природно“, напиша таа под фотографијата. Не е првпат ќерката на Хелена да го привлече вниманието на социјалните мрежи со својот изглед. Пријателите често ѝ пишуваат дека многу личи на нејзината тетка, пејачката Ребека. Инаку, Кјара

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото)

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото)

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото) Хелена Роза пред нешто повеќе од две година по вторпат се реализираше во улогата на мајка на преслаткиот Тиан, а пак нејзината прва љубов, ќерката Кјара порасна во вистинска убавица со која може да се гордее. Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела

(ФОТО) УБАВО МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ: Кјара не ја крие (И НЕ ТРЕБА) природната убавина!

(ФОТО) УБАВО МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ: Кјара не ја крие (И НЕ ТРЕБА) природната убавина!

Кјара Голја, ќерката на Хелена Роза и адвокатот Арбен Голја, од првиот брак на популарната тв личност која веќе неколку години со семејството живее на Нов Зеланд, е типична млада девојка која може да се гордее со својата природна убавина. Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и

“НЕШТО ПРИРОДНО“: Ќерка ѝ на Хелена Роза со секси деколте  (ФОТО)

“НЕШТО ПРИРОДНО“: Ќерка ѝ на Хелена Роза со секси деколте (ФОТО)

Ќерката на познатата водителка Хелена Роза од бракот со поранешниот сопруг, адвокатот Арбен Гоља, прерасна во вистинска убавица со која може да се гордее. Кјара не ја пропушта приликата да се разголи и да го покаже тоа на Инстаграм, а нејзиниот профил е преполн со фотографии на кои таа блеска со својата природна убавина. „Нешто природно“, напиша убавата

Ќерката на Хелена Роза во неверојатно раскошно издание (ФОТО)

Ќерката на Хелена Роза во неверојатно раскошно издание (ФОТО)

ИЗВОР Скопје24 | декември 4, 2019 Хелена Роза пред нешто повеќе од две година по вторпат се реализираше во улогата на мајка на преслаткиот Тиан, а пак нејзината прва љубов, ќерката Кјара порасна во вистинска убавица со која може да се гордее. Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото)

Ќерката на Хелена Роза со деколте како океан раскошно пополнето од мајката природа! (фото)

фото:кјара гоља/инстаграм Хелена Роза пред нешто повеќе од две година по вторпат се реализираше во улогата на мајка на преслаткиот Тиан, а пак нејзината прва љубов, ќерката Кјара порасна во вистинска убавица со која може да се гордее. Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути