притисни ентер »

Крокодил тежок 154 килограми немало да остане жив поради патики (ВИДЕО)

Крокодил тежок 154 килограми немало да остане жив поради патики (ВИДЕО)

Крокодил тежок 154 килограми немало да остане жив поради патики (ВИДЕО) Крокодил тежок 154 килограми морал итно да се однесе на операција поради патиката што ја проголтал. Имено, ветеринарите на една клиника во Флорида добиле итен повик од Зоолошката градина. Нивниот миленик Нил имал проблеми, откако по скенерот било утврдено дека неговата залутана