притисни ентер »

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ присуствуваше на доделувањето на наградите МАC во Белград, а со својата комбинација ги воодушеви сите. Пријовиќ се одлучи за краток фустан со необичен дизајн, кој одлично и прилегаше, додека косата ја пушти преку рамениците. Таа на оваа манифестација беше наградена во категоријата најдобра фолк-нумера, односно за

Испилива тајна од бракот на Александра и Филип Живојиновиќ за која никој не насетуваше (видео)

Испилива тајна од бракот на Александра и Филип Живојиновиќ за која никој не насетуваше (видео)

фото:александра живојиновиќ/инстаграм Александра Живојиновиќ откри детаљ за својот сопруг Филип Живојиновиќ кој досега беше непознат. Пејачката беше запрашана дали Филип ќе се појави во некој од нејзините наредни спотови, а таа изненадила со одговорот. -Филип се појави во спот, само тоа никој не го знае. Не се гледа дека е тој во два мои спота, открива

Шокантно! Филип Живојиновиќ ја д*вел Александра Пријовиќ! Изнесени детали од с*рови сцени (видео)

Шокантно! Филип Живојиновиќ ја д*вел Александра Пријовиќ! Изнесени детали од с*рови сцени (видео)

Пејачката пред камери изнела возбудлива вистина! Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ присуствувала на МАЦ, а со нејзиниот стајлиг ги одушевила сите. Пејачката разговарала со припадниците на седмата сила и открила досега непознати детали. На прашањето дали ќе сними дует со Лепа Брена, се надоврзало уште нешто, учество на нејзиниот сопруг во некој од

Шокантно! Филип Живојиновиќ ја д*вел Александра Пријовиќ! Изнесени детали од с*рови сцени (видео)

Шокантно! Филип Живојиновиќ ја д*вел Александра Пријовиќ! Изнесени детали од с*рови сцени (видео)

Пејачката пред камери изнела возбудлива вистина! Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ присуствувала на МАЦ, а со нејзиниот стајлиг ги одушевила сите. Пејачката разговарала со припадниците на седмата сила и открила досега непознати детали. На прашањето дали ќе сними дует со Лепа Брена, се надоврзало уште нешто, учество на нејзиниот сопруг во некој од